تاریخ 1394/12/24 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
امام جمعه سمنان:
وحدت، رضايت مردم و اطاعت از رهبري رمز پيشرفت کشور است

سمنان-خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه سمنان گفت : کشور اکنون براي پيشرفت به سه رويکرد اساسي وحدت، رضايت مردم و اطاعت از رهبري احتياج دارد که همه بايد در آن سهيم باشيم.

حجت الاسلام و المسلمين سيد محمد شاهچراغي به مناسبت گراميداشت روز شهيد در جمع مديرکل و جمعي از کارکنان بنياد شهيد و امور ايثارگران استان سمنان در دفتر کارش افزود: پايداري کشور و نظام اسلامي با وحدت ميان مردم و مسئولان فراهم مي شود.

به گفته وي وحدت و انسجام و يکپارچگي زمينه پيشرفت جامعه اسلامي را ايجاد مي کند.

شاهچراغي ادامه داد : همه نهادهاي دولتي و خصوصي بايد براي رضايت مردم تلاش کنند و نارضايتي مردم از عملکرد مسئولان زمينه نااميدي از نظام جمهوري اسلامي فراهم مي کند.

امام جمعه سمنان اطاعت از رهبري را وظيفه همه دانست و يادآور شد : رسيدن به کمال با اطاعت از رهبري و ولايت فقيه شکل مي گيرد.

شاهچراغي خاطرنشان کرد : شهادت نزد خدا جايگاه مهمي دارد و بالاترين درجه شهادت ، ايثار و فداکاري و جهاد براي نگهداري از سرزمين و موجوديت کشور است.وي ادامه داد: کارکنان بنياد و امور ايثارگران اخلاص در کار، عشق و اخلاق نيکو را سر لوحه کار خودشان قرار دهند و وظيفه همه سازمان ها و ادارات است که با جانبازان و خانواده شهدا برخورد شايسته داشته باشند.مديرکل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان سمنان هم گفت : شاخص هاي ايثارگري اين استان با وجود جمعيت اندک آن در مقايسه به استان هاي ديگر کشور، جايگاه ارزشمندي دارد.حجت الاسلام حسن فريدون افزود : تقديم 18 شهيد مدافع حرم اهل بيت (ع) نشان دهنده ولايتمداري مردم اين استان است.

وي با بيان اين که استان سمنان در تقديم شهداي حرم، رتبه سوم کشوري را دارد، اظهار داشت: سمنان در دفاع مقدس هفت هزار و 500 جانباز تقديم انقلاب اسلامي کرده است.فريدون خاطرنشان کرد : بخش معاونت تعاون بنياد ايثارگران استان يکي از پرکارترين بخش اين نهاد است که با وجود کمبود نيروي انساني، خدمات مهمي در بخش هاي از جمله اشتغال و مسکن به جانبازان و خانواده شهدا ارايه مي کند.مديرکل بنياد شهيد و امور ايثاگران استان سمنان گفت : با وجود کمبودها، با اتخاذ تدابير اصولي و مديريت کارآمد ، داروي جانبازان و خانواده شهدا تامين شده است.

وي حوزه فرهنگي بنياد شهيد و امور ايثارگران را يکي از موفق ترين بخش ها عنوان کرد و گفت: با وجود کاهش بودجه در سال جاري ، باهمکاري ساير سازمان هاي دولتي بيش از 10 کتاب در زمينه فرهنگ و شهادت به چاپ رسيده است.

استان سمنان در دفاع مقدس سه هزار شهيد تقديم انقلاب اسلامي کرده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان