تاریخ 1394/12/24 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
طرح نظارت بر بازار در استان سمنان، ويژه روزهاي پايان سال آغاز شد

سمنان-خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

مدير بازرسي و نظارت اصناف استان سمنان با اشاره به آغاز اجراي طرح نظارت بر بازار ويژه روزهاي پايان سال، از پانزدهم اسفند 94 گفت: اجراي اين طرح تا پانزدهم فروردين 95 ادامه دارد.

مريم عرب افزود: با توجه به فرارسيدن روزهاي پايان سال و تقاضاي مردمي براي خريد اجناس مورد نياز خود در اين ايام، طرح نظارت بر بازار از نيمه اسفند 94 آغاز شد و به مدت يک ماه تا نيمه فروردين 95 ادامه مي يابد.

وي افزود: در اين طرح بازرسين در دو نوبت صبح و عصر، بر عرضه کنندگان کالا و خدمات مورد نياز مردم در استان سمنان نظارت مي کنند و عمده نظارتها بر کالاهاي اساسي مورد نياز مردم در روزهاي پايان سال به ويژه ميوه يارانه دار، تره بار، پوشاک، آجيل، شيريني، آرايشگاه هاي مردانه و زنانه، تعميرگاه هاي خودرو در شهر و مسير عبور مسافران نوروزي است.

عرب خاطرنشان کرد : عمليات نظارت بازرسين از ابتداي ورودي تا خروجي شهرها به صورت محسوس و غيرمحسوس را شامل مي شود و بازرسان با رصد بازار، بر فروش و عرضه خدمات نظارت مي کنند و با متخلفين بر اساس قانون، برخورد مي شود.

مدير بازرسي و نظارت اصناف استان سمنان از کليه اصناف خواست تا با درج قيمت کالاها و خدمات، در دسترس داشتن فاکتورهاي خريد با بازرسين اصناف همکاري کنند.

شهروندان مي توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف گرانفروشي، کم فروشي، درج نکردن قيمت، نصب نکردن نرخنامه، صادر نکردن صورتحساب مراتب را با شماره تلفن گويا 124 گزارش کنند.

در استان سمنان 24 هزار واحد صنفي وجود دارد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان