تاریخ 1394/12/01 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
دانشکده تربيت بدني دانشگاه صنعتي شاهرود با کمبود فضا مواجه است

سرويس ورزشي:

رييس دانشکده تربيت بدني دانشگاه صنعتي شاهرود با ارائه آماري از تعداد دانشجويان، اعضاي هيات علمي و رشته گرايش هاي موجود در اين دانشگاه گفت: کمبود فضا مشکل اصلي اين دانشکده است.

دکتر علي يونسيان در نشست دوره اي رئيس دانشگاه با دانشکده تربيت بدني دانشگاه صنعتي شاهرود، با قدرداني از نگاه توسعه اي به رشته تربيت بدني و تلاش ها در گسترش فضاهاي ورزشي افزود: دانشکده تربيت بدني فاقد فضايي مناسب در شان و جايگاه اين رشته است.

رئيس دانشگاه صنعتي شاهرود هم در اين نشست بر جذب هيات علمي و گرفتن رشته هاي جديد در رشته تربيت بدني تاکيد کردو گفت:مانعي براي کار کردن و نگراني براي آينده وجود ندارد و بايد همه با قدرت، فعاليت تحقيقاتي و تدريس را جلو ببرند.

دکتر محمد مهدي فاتح افزود: دانشکده تربيت بدني با کسب عناوين برتر ورزشي باعث مي شود که اسم و جايگاه دانشگاه بالا برود.

وي با بيان اينکه تربيت بدني از رشته هاي هدف دانشگاه است افزود: بدنبال توسعه فضاهاي ورزشي در محل پرديس هاي آموزشي و مجموعه آموزشي دهملا هستيم.

دکتر فاتح با اشاره به صنعتي شدن دانشگاه و استقبال مردم،دانشجويان و اعضاي هيات علمي از اين اقدام، دانشگاه را به درخت تنومندي تشبيه کرد که به بار نشسته و همه مي توانند از ميوه آن بهره مند شوند.

توسعه فضاهاي آموزشي، سرويس دهي خدمات آزمايشگاهي دانشکده، داشتن نماينده در هيات مميزه دانشگاه، جدا شدن کميته منتخب و داشتن مدير گروه از جمله مسائلي بود که در اين جلسه مطرح و هيات رئيسه پاسخ دادند.

دانشگاه شاهرود بيش از 11هزار دانشجو در حدود 100رشته در مقاطع مختلف تحصيلي دارد که در 18 دانشکده و 4پرديس تحصيل مي کنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان