تاریخ 1394/12/01 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
توزيع مرحله دوم فيش عوارض پسماند در منطقه دو سمنان

سرويس خبر:

سعيد سنگسري کارشناس بودجه و اعتبارات اين سازمان اعلام کرد: مرحله دوم پخش فيش‌هاي عوارض پسماند واحدهاي صنفي، تجاري و ادارات منطقه دو شهر سمنان از هم اکنون آغاز گشت.

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت پسماند و تبديل مواد شهري شهرداري سمنان، وي با اشاره به پرداخت حضوري ادامه داد: پرداخت حضوري از طريق تمامي شعب بانکي، دستگاه‌هاي خود‌پرداز، واحد بودجه و اعتبارات اين سازمان و دفاتر خدمات الکترونيک مسير است.

وي افزود: در سال جاري از تاريخ 19 دي ماه مرحله اول توزيع فيش‌هاي عوارض در مناطق يک و سه صورت پذيرفته است، که جمعا 7000 فيش پسماند براي واحدهاي صنفي و ادارات صادر گرديده است. همکاري و مشارکت شهروندان عزيز در پرداخت به موقع عوارض باعث خواهد شد مديريت پسماند در اجراي برنامه هاي خود جهت داشتن شهري زيبا سريعتر پيش گام شود و در نهايت از تخفيف 5 درصدي خوش حسابي نزد اين سازمان بهره‌مند گردند.

حميدرضا پيوندي مديرعامل سازمان مديريت پسماند و تبديل مواد شهري شهرداري سمنان: بايد تبليغات و اطلاع رساني به شهروندان در طيف وسيعي صورت گيرد که اين همياري و مشارکت مردمي تمامي واحدهاي مربوطه را مي‌طلبدو مديريت شهري به دنبال تحقق طرح جامعه است که همانا رسيدن به نتايج مطلوب درآمد پايدار است.

در پايان وي اظهار داشت: عوارض مبليغي است که شهروندان خدمات آن را از قبل دريافت کرده‌اند بنابراين لازم است بهاي آن را بپردازند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان