تاریخ 1394/12/01 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
بيمارستان خاتم‌الانبياء شاهرود در آخرين اعتباربخشي وزارت بهداشت درجه‌يک شد

شاهرود- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي شاهرود از درجه‌يک شناخته شدن بيمارستان خاتم‌الانبياء (ص) شاهرود بر اساس ارزيابي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي خبر داد.

سيد حسين بديعي با اعلام اين خبر گفت: با تمهيدات صورت گرفته براي بالا بردن سطح کيفي و کمي خدمات بيمارستان خاتم‌الانبياء (ص) وابسته به اين دانشگاه و با عنايات خداوند اين مجموعه امروز به‌عنوان يک مرکز درماني مطرح در سطح شهرستان و استان به خدمات‌دهي به بيماران و مردم مي‌پردازد و اميدواريم بتوانيم رسالت خود را که همانا آموزش و پژوهش و خدمات بهداشتي و درماني است به خوبي و بهتر از گذشته انجام دهيم.

وي افزود: برنامه اعتباربخشي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي بر اساس آيتم‌هاي مختلفي صورت مي‌گيرد که از آن جمله مي‌توان به درصد رعايت کليه استانداردها ازجمله باليني، پاراکلينيک، بهداشتي، پشتيباني و مديريتي اشاره کرد که البته هرکدام از موارد خود به چندين آيتم ديگر تقسيم و همگي جزءبه‌جزء مورد سنجش و اعتباربخشي قرار مي‌گيرند.

بديعي با اشاره به اينکه بيمارستان خاتم‌الانبياء در حال حاضر 120 تخت مصوب دارد و برنامه آينده آن افزايش تخت‌ها به 140 مي‌باشد، بيان کرد: اين مجموعه درماني شامل يک مرکز تصويربرداري و مرکز بيماري‌هاي خاص نيز هست که البته اين مرکز در حال حاضر داراي بخش فعال همودياليز بوده و در آينده، ديگر بخش‌هاي آن شامل تالاسمي، هموفيلي و شيمي‌درماني راه‌اندازي خواهد شد.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي شاهرود ضمن تبريک اين موفقيت به پزشکان، پرستاران و کليه پرسنل بيمارستان خاتم‌الانبياء از حمايت‌هاي معاونت علوم پزشکي سازمان مرکزي دانشگاه تقدير و تصريح کرد: هدف دانشگاه رفع مشکلات مردم در بخش بهداشتي و درماني است و در دوره جديد با جديت اين مهم پيگيري خواهد شد و ان‌شاءالله در آينده شاهد دستاوردهاي بيشتري از مجموعه درماني وابسته به اين دانشگاه خواهيم بود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان