تاریخ 1394/12/01 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
4500 نفر در شاهرود عهده دار برگزاري انتخابات هستند

شاهرود- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

معاون استاندار سمنان و فرماندار شاهرود با بيان اينكه همه شرايط و امكانات براي برگزاري انتخاباتي باشكوه آماده است، گفت: چهار هزار و 500 نفر عهده دار برگزاري انتخابات در شهرستان هستند.

سيد محمدرضا هاشمي در دوره آموزشي برگزار كنندگان انتخابات مجلس شوراي اسلامي و خبرگان رهبري در تالار شقايق هاي دانشگاه صنعتي شاهرود، خطاب به عوامل اجرايي انتخابات، ابراز داشت: حال كه همه عوامل و زيرساخت ها براي برگزاري انتخاباتي مطلوب فراهم شده است مي بايست با همدلي و تعامل صحنه را براي حضور مردم در انتخابات آماده كرد.

وي افزود: تسلط به قانون، تعامل با مردم و همكاران، وظيفه شناسي، وفاي به عهد، امانتداري و آگاهي از شرايط از جمله ويژگي هايي است كه متصديان برگزاري انتخابات هفتم اسفندماه مي بايست به آن توجه ويژه داشته باشند تا بتوانيم انتخاباتي سالم و به دور از حاشيه را در حوزه انتخابيه شاهرود شاهد باشيم.

مقام عالي دولت در شهرستان شاهرود با اشاره به لزوم مشاركت همه اقشار مردم در انتخابات هفتم اسفندماه، گفت: امروز شرايط در حالي براي حضور حداكثري مردم در انتخابات مهيا است كه از اين عرصه مهم مي توان به عنوان فرصتي مغتنم براي وفاي به عهد اقشار مختلف مردم نام برد چرا كه تمامي رفتار اجتماعي ما در درون نظام، مورد رصد بيگانگان و دشمنان است.

هاشمي ضمن تقدير از مردم هميشه در صحنه شاهرود به واسطه حضور در راهپيمايي 22 بهمن، توضيح داد: مردم ما در اين روز بزرگ يكبار ديگر نشان دادند كه پاي نظام مقدس جمهوري اسلامي و ارزش‌هاي آن هستند و اميدواريم اقشار متدين و خداجوي شهرستان يكبار ديگر در دومين آزمون سرنوشت ساز روزهاي پاياني سال 94، يعني انتخابات مجلس شوراي اسلامي و خبرگان رهبري نيز سربلند بيرون آيند.

وي افزود: مردم ما همواره قدردان انقلاب اسلامي و دستاوردهاي آن هستند كه از مهمترين آنها مي توان به ولايت و امنيت به عنوان دو ركن اصلي و حساس در نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران نام برد كه در سايه آن ها، ايران اسلامي در نا امن ترين منطقه جهان، ابراهيم وار در گلستان ادامه حيات مي دهد.

همچنين خرم، معاون سياسي-امنيتي و اجتماعي فرماندار شاهرود نيز درباره تعداد صندوق هاي اخذ راي موجود در حوزه انتخابيه شهرستان شاهرود، توضيح داد: 229 شعبه اخذ راي در شاهرود و 50 شعبه نيز در ميامي وظيفه جمع آوري آراء عمومي در روز هفتم اسفندماه را برعهده دارند كه از اين تعداد 60 شعبه سيار و 219 شعبه ثابت خواهند بود همچنين براي رفاه حال بانوان 13 شعبه در شاهرود و 10 شعبه در روستاها ويژه راي گيري از ايشان نيز داير است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان