تاریخ 1394/12/01 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
روي خط پيام - 33332379

همه کارمندان بايد از افزايش حقوق يکسان برخوردار شوند

آقاي دکتر نوبخت معاونت محترم رئيس جمهوري فرموده است که 35 درصد به حقوق کارمندان وزارت کشور به خاطر انتخابات اضافه خواهد شد! خواستم بگويم مگر همه کارمندان دولت نبايد از افزايش حقوق يکسان برخوردار شوند و مگر کارکنان وزارت کشور براي برگزاري انتخابات اضافه کار دريافت نمي‌کنند؟ چرا کاري که جزء وظايف آنها محسوب مي‌شود پاداش دارد ولي ديگر کارکنان دولت فقط 12 درصد اضافه حقوق داشته باشند؟

کارمند يکي از دستگاه‌هاي دولتي سمنانتصويب جرم سياسي

نمايندگان محترم مجلس شوراي اسلامي جرم سياسي افرادي که به مقامات رسمي کشور تندي و يا توهين کنند را به تصويب رسانده اند که بسيار به موقع و به جا بوده و خواهد بود. چه خوب بود در کنار اين مصوبه، اصول مربوط به حقوق شهروندي قانون اساسي را که مدتهاست بر زمين مانده و اجرا نشده زمينه اجرايي آن را نيز فراهم مي‌کردند. در آن صورت نورعلي نور مي شد و دعاي خير مردم هميشه پشت سرشان بود.

هم‌ولايتيگراني بعضي اقلام غير قابل باور شده است

بعد از گراني تخم مرغ که به يکباره به کيلويي 5 الي 6 هزار تومان رسيد حالا نوبت پياز است که هر کيلوي آن برابر با 5 هزار تومان شده است و کسي هم توجهي به اين گراني‌هاي نامتعادل ندارد. از مسئولين محترم مربوطه تقاضا داريم فقط کمي به فکر مردم بي‌گناه باشند که در اين گراني هاي اخير شوکه شده‌اند.

يک شهروند


نسخه چاپي ارسال به دوستان