تاریخ 1394/12/01 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
ديدار با رزمنده و پرستار سخت کوش مرکز آموزشي پژوهشي درماني کوثر

سرويس خبر:

شادنوش گفت: پرستاري حرفه اي است توام با عشق به خدمت به بندگان خدا و همنوعان و خدمت به جامعه بشريت است.

در شامگاه بيست و هفتم بهمن ماه و به مناسبت ميلاد باسعادت دخت نبي اکرم(ص) و روز پرستار محمدرضا خباز استاندار سمنان، دکتر شادنوش رئيس دانشگاه علوم پزشکي استان سمنان و جمعي از مديران استان و دانشگاه با مرتضي چلويان رزمنده دوران دفاع مقدس و پرستار بخش اورژانس مرکز آموزشي پژوهشي درماني کوثر ديدار کردند.

روابط عمومي دانشگاه علوم پزشکي استان سمنان؛ استاندار سمنان با اشاره به تاريخ پرافتخارانقلاب اسلامي ايران گفت: تاريخ کشور عزيزمان سرشار از ايثار و فداکاري مجاهدان راستيني است که به مصداق آيه "ومن المومنين رجال صدقواماعاهدواالله عليه فمنهم من قضي نحبه ومنهم من ينتظر..."به پيمان صادقانه خويش وفا کردند و با بذل جان و مال خويش، راه ترقي و تعالي کشور را هموار نمودند و با نورافشاني خود تاريکيها را زدودند.

وي در ادامه افزود: رزمندگان دفاع مقدس با پيروي از شهيدان صدر اسلام، دل و جان خويش را با انوار آيات الهي تابناک نمودند و ازچشمه زلال معرفت نوشيدند و عاشقانه جان برکف نهادند تا اسلام دراين سرزمين همواره بدرخشد و در پرتو شعاع آن در آرامش زندگي کنيم و به خود بباليم.

شادنوش رئيس دانشگاه علوم پزشکي استان سمنان ضمن تبريک روز پرستار به خانواده مرتضي چلويان، گفت: عملکرد يک پزشک متخصص در بهبود بيمار نقش اساسي دارد اما نقش پرستار در ادامه درمان تأثير بسزايي دارد و برخورد پرستار نشانگر کادر پزشکي، بيمارستان و بخش درماني است و هرگونه برخورد پرستاران ذهنيت بد يا خوب را نسبت به بيمارستان و کادر آن ايجاد مي‌کند.

وي با اشاره به اهميت جايگاه مقدس پرستاري، بيان داشت: پرستاري حرفه اي است که توام با عشق به خدمت به بندگان خدا و همنوعان و خدمت به جامعه بشريت است.

رئيس دانشگاه علوم پزشکي استان سمنان افزود: ما معتقديم که انسانها جانشين خدا و خليفه الله بر روي زمين هستند پس بايد خدمت ما خدمت خدايي باشد.

درراستاي اين تجليل دکترخباز استاندار سمنان و دکتر شادنوش رئيس دانشگاه علوم پزشکي استان سمنان با اهداي لوح تقدير به پدر و مادر مرتضي چلويان رزمنده دفاع مقدس و پرستار سخت کوش مرکز آموزشي پژوهشي درماني کوثر از وي قدرداني نمودند.

شايان ذکر است: فرزند عزيز اين خانواده، حسين چلويان نيز در دوران دفاع مقدس به خيل شهيدان پيوست. مرتضي چلويان 12 ماه در جبهه هاي حق عليه باطل حضور داشته است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان