تاریخ 1394/12/01 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
معاون توسعه مديريت و پشتيباني اداره کل :
1696 کلاس درس در 233 مدرسه آماده پذيرايي از مسافران نوروزي است

سرويس خبر:

اولين جلسه ستاد اسکان فرهنگيان استان سمنان تشکيل شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان ، عبدالرضا محمودي در اولين جلسه ستاد اسکان فرهنگيان افزود: هدف ستاد اسکان آموزش و پرورش تکريم فرهنگيان و ارائه خدمات رفاه و اسکان به مردم است.

وي از تمهيد مقدمات و آمادگي کامل براي پذيرش و اسکان ميهمانان نوروزي خبر داد و گفت : در اسکان نوروزي بايد تمام دستگاه‌ها و دست‌اندرکاران و عوامل اجرايي اسکان با يکديگر همکاري داشته باشند که درصورت همت و تلاش جمي باعث مطلوب خواهيم شد.

معاون توسعه مديريت و پشتيباني اداره کل با اشاره به 16 پايگاه مستقر ايام نوروز اظهار کرد: 1696 کلاس در 233 مدرسه استان با 366 عوامل اجرايي آماده پذيزايي از ميهمانان نوروزي هستند.

عبدالرضا محمودي بر به کارگيري افراد باسعه صدر براي پذيرش و اسکان ميهمانان نوروزي وپيش بيني اکيپ راهنماي گردشگري در مراکز پذيرش و تهيه گزارش هاي مصور و احصاءآمار فعاليت ستاد به صورت روزانه و اعلام آن در مهلت مقرر به استان در حين پذيرش و اسکان و تهيه گزارش کلي بعد از عمليات اسکان تأکيد کرد.

شايان ذکر است؛ در پايان نشست اعضا ستاد اسکان برنامه ها ، نظرات ، پيشنهادات و مسائل و مشکلات مربوط به پذيرش و اسکانان ميهمانان نوروزي ارائه نمودند و پيرامون اجراي کيف فعاليت ها بحث و تبادل نظر شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان