تاریخ 1394/09/30 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
سرمربي تيم ملي واليبال:
حضور در ايران وسوسه‌کننده است

سرمربي تيم ملي واليبال ايران گفت: وقتي از لهستان بروم، دلم براي مربيان، بازيکنان لهستاني، خبرنگاران، انبوه تماشاگران و البته سوپ‌هاي لهستان تنگ مي‌شود.

به گزاش تسنيم، لهستاني‌ها رائول لوزانو را خيلي دوست دارند چون با اين مربي 59 ساله آرژانتيني در سال 2006 به عنوان نايب قهرماني جهان رسيدند.

او حالا در شهر رادوم، هدايت تيم «چراد چارني» را بر عهده دارد که در پلاس ليگا، سوم است. او قرار است در روزهاي آتي براي نهايي کردن قراردادش به ايران سفر کند.

مصاحبه او را با يک سايت لهستاني مي‌خوانيد:

آيا هدف تيم رادوم، قهرماني در ليگ لهستان است؟

من فشار زيادي به بازيکنانم براي کسب عنوان قهرماني وارد نمي‌کنم. هدف من اين است که تيم رادوم و بازيکنانش، بهتر و بهتر بازي کنند و پيشرفت کنند.

برنامه شما در سفر به ايران چگونه است؟

من در ابتداي هفته آينده براي انجام صحبت‌هاي نهايي به ايران مي‌روم. حضور در ايران براي من يک فرصت وسوسه کننده است تا يک بار ديگر در المپيک حضور داشته باشم. ايران هنوز جواز حضور در ريو را کسب نکرده ولي شانس زيادي دارد. من باز هم به شما اطمينان مي‌دهم که در ميانه فصل،‌ تيم را ترک نخواهم کرد و بعد از پايان ليگ از رادوم مي‌روم.

آيا تيم ملي لهستان مي‌تواند به المپيک ريو صعود کند؟

فکر مي‌کنم بتواند. آنتيگا کارش را بلد است و بايد به او اجازه داد تا کار کند.

اگر لهستان را ترک کنيد، دلتان بيشتر براي چه چيزي تنگ مي‌شود؟

من بهترين آرزوها را براي مردم لهستان دارم. من وقتي از آرژانتين رفتم، دلم براي مربيان آرژانتيني تنگ شد. وقتي از ايتاليا رفتم، دلتنگ مربيان، خبرنگاران و واليبال اين کشور شدم و وقتي از لهستان بروم، دلم براي مربيان، بازيکنان لهستاني، خبرنگاران، انبوه تماشاگران و البته سوپ‌هاي لهستان تنگ مي‌شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان