تاریخ 1390/10/21 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
با نهايت تاسف و تاثر;
مجتبي مکاني خيلي زود از ميان ما پر کشيد و رفت

صبح روز سه شنبه هفته جاري جامعه ورزش شهرستان سمنان با شنيدن خبر درگذشت "مجتبي مکاني" يکي از مربيان خوب فوتبال سمنان به شوک فرو رفت.
مجتبي حدود ده روز پيش بر اثر يک حادثه آتش سوزي در منزلش به شدت آسيب ديد و به بيمارستان سوختگي شهر ساري منتقل شد. اگرچه پزشکان اين بيمارستان بسيار تلاش کردند تا بتوانند براي سلامتي وي کاري بکنند ولي بعد از ده روز بستري بودن بالاخره اين مربي ارزنده شهرمان دار فاني را وداع گفت و در مقابل مرگ تسليم شد.
حدود يک ماه قبل از اين حادثه مجتبي با حضور در دفتر سرويس ورزشي روزنامه پيام سفره دلش را باز کرده بود و از نامهرباني و ناملايماتي بسيار سخن مي گفت وي معتقد بود، چرا مربي مثل من بايد در سمنان بيکار باشد و تيمي براي هدايت نداشته باشد در حالي که عشق من فوتبال است و بسياري از تيم ها از نداشتن مربي رنج مي برند و چرا بايد مسئولين و اهالي فوتبال هيچ توجهي نداشته باشند و دلش از بسياري از افراد خون بود و.... بگذريم، چون تا زنده ايم قدر همديگر را نمي دانيم و " منيت ها" ما را از شرايط آرماني و ايدهآل دور مي کند  و از اين رفتن ها هم درس عبرت نمي گيريم. به هر حال مجتبي جوان در سن سي و چهار سالگي خيلي زود ما را ترک کرد و اهالي فوتبال را عزادار کرد.
سرويس ورزشي روزنامه پيام اين مصيبت وارده را به اهالي ورزش به ويژه فوتبالي ها، خانواده محترمش، همسر داغدارش تسليت عرض مي نمايد، گفتني است تشييع جنازه وي فردا در تهران انجام خواهد شد.
«روحش شاد و يادش گرامي»

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان