تاریخ 1390/10/21 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
هفته نوزدهم ليگ برتر فوتبال
استقلال با گل «ژرکوويچ» از سد داماش گذشت

تيم فوتبال استقلال تهران موفق شد در پايان ديدارش برابر داماش با نتيجه يک بر صفر به پيروزي برسد.  
به گزارش ايسنا، ديدار تيم هاي استقلال و داماش که در چارچوب هفته نوزدهم ليگ برتر برگزار شد، با نتيجه يک بر صفر به سود آبي پوشان تهراني به پايان رسيد. تک گل استقلال را در اين نيمه گوران ژرکوويچ مهاجم جديد اين تيم در دقيقه 37 به ثمر رساند.  
استقلال با اين پيروزي 40 امتيازي شد و همچنان با قدرت در صدر جدول رده بندي باقي ماند.  
گزارش دقايق مهم اين بازي: 
دقيقه 10- محمد غلامي مي توانست دروازه  استقلال را باز کند، اما ضربه آکروباتيک او را رحمتي با يک دست به کرنر فرستاد.   دقيقه 13 - شوت محکم غلامي بار ديگر دروازه  استقلال را با خطر روبرو کرد، اما اين بار هم رحمتي ناجي دروازه  تيمش شد.  
در 15 - دقيقه ابتداي بازي داماش، برتري محسوسي بر حريف تهراني اش داشت، به گونه اي که در اين مدت استقلال هيچ فرصتي بر روي دروازه  داماش نداشت.   دقيقه 32 - اسماعيل شريفات با ضربه سر دروازه  ميزبان را تهديد کرد، اما توپش از کنار دروازه  به بيرون رفت .   دقيقه 36 - گوران ژرکوويچ، مهاجم تازه وارد آبي ها، موفق شد دروازه  داماش را باز کند.   با آغاز نيمه دوم، هر دو تيم بازي پاياپايي را به نمايش گذاشتند و موفق شدند فرصت هاي نصف و نيمه اي را بر روي دروازه هاي يکديگر ايجاد کنند. هر چند هيچ يک از اين موقعيت ها آن قدر زهردار نبودند که دو تيم را به گل برسانند.   اولين صحنه حساس نيمه دوم در دقيقه 75 رخ داد; جايي که محمد غلامي مي توانست در فرصتي مناسب گل تساوي را وارد دروازه حريف کند اما تعلل اين بازيکن، فرصت را از داماش گرفت.   دقيقه 89 داماش از سمت چپ درواره استقلال صاحب يک ضربه کرنر شد که اين ضربه هم براي داماش حاصلي نداشت.  

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان