تاریخ 1390/10/21 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
اداره حفاظت محيط زيست استان سمنان برگزار کرد:
کارگاه آموزشي دبيران جغرافياي شهرستان سمنان

سمنان- روزنامه پيام استان سمنان
در اجراي تفاهم نامه منعقده بين ادارات کل آموزش و پرورش و حفاظت محيط زيست استان سمنان، کارگاه آموزشي دبيران جغرافياي شهرستان سمنان، با هدف آشنايي بيشتر دبيران اين رشته با مباحث محيط زيست و به جهت تغييرات صورت گرفته در کتاب استان شناسي سمنان در محل اداره کل حفاظت محيط زيست استان سمنان برگزار گرديد.
به گزارش روابط عمومي اداره کل حفاظت محيط زيست استان سمنان، در اين کارگاه يک روزه که با حضور دبيران جغرافياي دوره متوسطه برگزار شد، مواردي از قبيل تاريخچه، اهداف و وظايف سازمان حفاظت محيط زيست، شناسايي و تعيين گونه هاي در معرض خطر، تنوع زيستي و مناطق تحت مديريت و گونه هاي جانوري و گياهي استان مورد بحث و بررسي قرار گرفت.
ظهرابي مديرکل حفاظت محيط زيست استان سمنان در اين نشست با ارائه توضيحاتي در خصوص لزوم آموزش و فرهنگ سازي در زمينه محيط زيست، نقش معلمان را در اين زمينه نقشي بي بديل و اثرگذار برشمرد ولي لازمه ورود معلمان به مبحث آموزش و فرهنگ سازي در زمينه محيط زيست را افزايش دانش و کسب آگاهي در زمينه محيط زيست و مسائل مرتبط با آن برشمرده و بر لزوم اجراي اين برنامه ها و کارگاه هاي آموزشي مشابه تاکيد نمودند.
شايان ذکر است با توجه به استقبال بسيار خوب شرکت کنندگان مقرر گرديد مباحث مرتبط با آلودگي و تخريب محيط زيست در دومين کارگاه آموزشي مطرح گردد.

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان