تاریخ 1390/10/21 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
گرمسار، قطب انرژي استان سمنان است

سمنان- روزنامه پيام استان سمنان
مديرعامل شرکت توزيع برق استان سمنان در ديدار با فرماندار گرمسار بيان داشت: قريب به 75 درصد انرژي شهرستان گرمسار صرف فعاليت هاي توليدي شامل صنعت و کشاورزي مي شود.
سيدمحمد موسوي زاده با عنوان اين که گرمسار به عنوان قطب انرژي استان به شمار مي رود، گفت: 47/8 درصد انرژي شهرستان گرمسار صرف صنعت و 26/7 درصد در بخش کشاورزي مصرف شده و اين ترکيب مصرف مثبت، بيانگر جهت گيري توسعه شهرستان به سمت توليد است.
وي تصريح کرد: از مجموع مشترکان برق استان، 14 درصد به شهرستان گرمسار اختصاص داشته که 22 درصد انرژي استان را مصرف مي کنند .
موسوي زاده با تاکيد بر در اولويت بودن تامين برق طرح هاي مسکن مهر يادآور شد: زيرساخت هاي لازم در اين زمينه فراهم گرديده و در کمترين زمان ممکن انشعاب هاي درخواستي برقرار مي شود.
وي همچنين به اجراي طرح ساماندهي وبهينه سازي شبکه هاي توزيع برق گرمساراشاره کرد و افزود:اين طرح با اعتبار 12 ميليارد ريال عملياتي گرديده و ضمن کاهش تلفات شبکه ها، بهسازي تاسيسات توزيع برق نيز اجرايي شده است.
فرماندار شهرستان گرمسار با اشاره به اين که درحوزه برق توجه ويژه اي به اين شهرستان شده، از تلاش و زحمات دست اندرکاران صنعت توزيع برق استان قدرداني نمود.
شاهپور علائي مقدم با اعلام اين که سرمايه گذاري مناسبي توسط سرمايه گذاران بخش هاي مختلف در شهرستان گرمسار به انجام رسيده گفت: برق يکي از مهمترين مولفه هاي سرمايه گذاري است و زيرساخت هاي خوبي در اين زمينه در شهرستان انجام پذيرفته است .
وي همراهي مردم در پياده سازي قانون هدفمندي يارانه ها را بسيار ارزشمند و چشمگير عنوان کرد و افزود: در حوزه برق و صرفه جويي بهينه و اصلاح الگوي مصرف نيز مشارکت مردمي مطلوبي صورت گرفته و برآيندهاي مثبتي را به همراه داشته است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان