تاریخ 1394/09/17 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
خدمات رساني هفت تيم هلال احمر در جاده هاي کوهستاني استان سمنان

معاون امداد و نجات جمعيت هلال احمر استان سمنان گفت : هفت تيم امداد و نجات اين جمعيت در جاده ها برف گير اين استان به مسافران و خودروها خدمات ارايه مي دهند.

علي يحيايي روز دوشنبه به ايرنا افزود : پنج تيم امداد و نجات در گردنه آهوان واقع در مسير سمنان - دامغان و دو تيم در مسير فولادمحله، به مسافران و خودروهاي گرفتار در برف و کولاک امداد رساني مي کنند.

وي خاطرنشان کرد : از سوي تيم هاي امدادي هلال احمر استان حدود 200 بسته خوراکي خشک شامل نان، پنير و خرما و 300 بسته بيسکويت و آب معدني در بين مسافران و زائران حرم رضوي در حال تردد در گردنه آهوان سمنان در حال توزيع است.

يحيايي افزود : هفت تيم امداد و نجات علاوه بر توزيع جيره هاي خشک غذايي تا باز شدن و روان شدن تردد در محورهاي برفي استان سمنان، به نجات خودروهاي در برف مانده، با هدف روان شدن ترافيک کمک مي کنند.

وي به استقرار تيمي از هلال احمر سمنان در ميدان استاندارد اين شهر منتهي به مسير مسافران به سمت مشهد، اشاره کرد و گفت : اين تيم هشدارهاي لازم را در باره مسدود بودن فعلي گردنه آهوان، به مسافران اعلام و تا باز شدن مسير، آنان را به درون شهر راهنمايي مي کنند.

معاون امداد و نجات جمعيت هلال احمر استان سمنان يادآور شد : تعدادي از خانواده هاي مسافر زائر حرم رضوي که از سمنان قصد تردد به سمت گردنه آهوان را داشتند، به علت مشکل ياد شده، اکنون در آستانه امامزاده يحيي(ع) اسکان يافتند و بين آنان پتو و لوازم گرمايشي توزيع شده است.

بارندگي باران و برف از يکشنبه شب در نقاط مختلف استان سمنان آغاز شد که از صبح امروز بارش برف در نقاط مرتفع شدت گرفته است.

اکنون گردنه آهوان در مسير سمنان - دامغان اکنون بسته است و تردد در محورهاي نقاط کوهستاني در استان سمنان نيز به کندي انجام مي شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان