تاریخ 1394/09/01 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
کواچ: حتي اگر بدترين مربي جهان هم باشم رفتار ايران با من درست نبود

سرمربي سابق تيم ملي واليبال ايران که قبلا گفته بود هنوز قراردادش با فدراسيون ايران فسخ نشده در گفت‌وگو با سايت صربستانيnovostiسکوتش دراين‌باره را شکست.

به گزارش سايت رسمي برنامه نود او درباره قطع همکاري با فدراسيون واليبال ايران گفت: آنها حتي نخواستند حرف‌هاي مرا بشنوند. قرارداد من تا پايان المپيک بود و انتخاب ديگري ندارم. از طرفي نمي‌دانم که فدراسيون واليبال ايران در مورد تعهداتي که در مورد من دارد چه تصميمي مي‌گيرد.

کواچ از عملکردش در تيم ملي ايران دفاع کرد: تيم ملي ايران براي نخستين بار با مربيگري من، به مرحله نهايي ليگ جهاني رسيد. ما در مسابقات قهرماني جهان، ششم شديم و مدال طلاي بازي‌هاي آسيايي را به دست آورديم. همه اين اتفاقات به خاطر کسب عنوان هشتمي جام جهاني فراموش شد. حتي اگر من بدترين مربي جهان هم بودم،‌ شايسته رفتاري متفاوت از طرف مقابلم بودم. آنها خيلي زود پيروزي مقابل روسيه و آمريکا را و بازي‌هاي زيباي تيم ملي ايران را فراموش کردند. ناگهان همه چيز به هم ريخت. فدراسيون واليبال ايران پس از مشورت با کارشناسان اين رشته تصميم به برکناري من گرفت که موضوع عجيبي نبود. به هر حال زمان نشان خواهد داد، حق با چه کسي است.

او البته از نتايج جام جهاني راضي نيست: از نتايج تيم ملي ايران در جام جهاني ژاپن راضي نيستم ولي واقع بينانه نبود که تصور کنيم، جام جهاني را با کسب يکي از عناوين اول يا دومي به پايان مي‌بريم. به نظر من تيم ملي ايران در مسابقات انتخابي المپيک، مشکلي نخواهد داشت.


نسخه چاپي ارسال به دوستان