تاریخ 1390/10/17 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
خيابان هاي سمنان نونوار مي شود

سمنان- روزنامه پيام استان سمنان:             
شهردار سمنان گفت: علي رغم افزايش 90% قيمت قير و آسفالت کليه خيابان هاي سمنان بهسازي و ترميم خواهد شد.
به گزارش خانه شهر، شهردار سمنان گفت: علي رغم افزايش 90% قيمت قير و آسفالت کليه خيابان هاي سمنان بهسازي و ترميم خواهد شد.
مهدي خراسانيان در ديدار با خانواده هاي شهدا ضمن تجليل از مقام شامخ شهداي هشت سال دفاع مقدس گفت: خانواده شهدا چشم و چراغ جامعه مي باشند و وظيفه داريم اين ميراث داران گرانقدر انقلاب اسلامي را ارج نهاده و به بهانه هاي مختلف آنها را در جريان خدمات و فعاليت هاي شهري قرار دهيم.
در اين جلسه شهردار سمنان ادامه داد: موضوع کيفيت خيابان هاي سمنان که موجب ناراحتي  شهروندان  و خادمين شهري مي باشد را به شدت پيگيري نموده و علي رغم افزايش  90% درصدي بهاي قير و آسفالت مصمم هستيم تا جهت رفاه شهروندان و رفع آسيب ها و خطرهاي احتمالي کليه معابر سمنان را در جدول زمانبندي ترميم و بهسازي نمائيم که در همين راستا اين حرکت از بلوار پيروزي آغاز شده و تا ترميم تمامي خيابان هاي سمنان ادامه خواهد داشت.
خراسانيان در همين خصوص افزود: انتظار ما از دستگاه هاي  مختلف شهر از جمله مخابرات، آب، گاز، برق و... اين است که قبل از هرگونه حفاري با شهرداري سمنان تعامل لازم را ايجاد نمايند تا هزينه هاي مديريت شهري مضاعف نگردد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان