تاریخ 1390/10/12 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
نخستين حضور مهدوي کيا در تمرين پرسپوليس
مهدوي کيا: ديگر بازوبند کاپيتاني را نمي بندم

مهدي مهدوي کيا پيش از اولين تمرينش پس از 13 سال دوري از پرسپوليس گفت: با حضور دنيزلي اميدوارم که پرسپوليس به روزهاي خوب گذشته اش بازگردد.
به گزارش ايسنا، مهدي مهدوي کيا ديروز پس از 13 سال بار ديگر در تمرين تيم فوتبال پرسپوليس حاضر شد و پيش از ورود به رختکن ورزشگاه «درفشي فر» با پنج تن از بازيکنان اين تيم و محمود خوردبين سرپرست تيم ديدار و گفت وگو کرد و پس از خوش و بش و روبوسي با آنها گفت: فکر مي کنم پرسپوليس منزل آخرم باشد و من فوتبال را در اين تيم به پايان مي برم.
وي در ادامه درباره وضعيت پرسپوليس و نتايج اين تيم در نيم فصل اول ليگ برتر گفت: پرسپوليس در نيم فصل اول شرايط خوبي نداشت و بازيکنان و کادر فني زير فشار زيادي بودند. اميدوارم در نيم فصل دوم و با آمدن مربي جديد اين روند تغيير کند و نتايج پرسپوليس بهتر شود.
مهدي مهدوي کيا همچنين درباره حضور مصطفي دنيزلي در راس کادر فني سرخپوشان نيز خاطر نشان کرد: من تاکنون با او کار نکرده ام، اما در جلسه اي که با او داشتم به اين نتيجه  رسيدم که او مربي توانمندي است و از اعتماد به نفس بالايي نيز برخوردار است. دنيزلي معتقد است پرسپوليس پتانسيل بالايي دارد و مي تواند به روزهاي خوبش بازگردد.  بازيکن جديد تيم فوتبال پرسپوليس با بيان اينکه ديگر بازوبند کاپيتاني را بر بازو نخواهد بست، گفت: شايد در اين فصل شماره گمنامي بپوشم الان برايم فرق نمي کند و ممکن است با شماره 19 در مسابقات به ميدان بروم.
به گزارش مهر، مهدي مهدوي کيا گفت: خيلي خوشحالم که به پرسپوليس برگشتم. اميدوارم به اين تيم کمک کنم و در نيم فصل دوم نتايج بهتري کسب کنيم.
جلسه اي با دنيزلي داشتم و او گفت به خاطر اينکه از تيم شناخت نداشته بايد نقاط قوت و ضعف تيم را متوجه مي شده و عملکرد بازيکنان را در نظر مي گرفته به همين خاطر در خصوص جذب من به سرعت تصميم نگرفته است. وي در نهايت اعلام کرد خواهان حضور من در پرسپوليس است.
مهدوي کيا در خصوص دريافت رضايت نامه اش از باشگاه داماش گفت: فکر نمي کنم مشکلي در اين خصوص وجود داشته باشد، زيرا در اين باره با آقاي عابديني صحبت هاي لازم را کرده و به توافق رسيده ايم.
وي با بيان اينکه هم خودش و هم مصطفي دنيزلي به اين تيم اميدوارند که در آينده بتوانند نتايج گذشته را جبران کنند در مورد شماره پيراهن و بازوبند کاپيتاني افزود: کساني که من را مي شناسند، مي دانند در اين 20 سال که فوتبال بازي مي کنم دنبال چنين مسائلي نبوده ام. مهدوي کيا خاطر نشان کرد: امسال شماره اي مي پوشم که گمنام باشد، از بين شماره 3، 5 و 19 شايد شماره 19 را برتن کردم.
بازيکن جديد پرسپوليس گفت: از سال پيش تصميم گرفتم ديگر بازوبند کاپيتاني را بر بازو نبندم و اعلام کردم هيچ وقت بازوبند را نمي بندم زيرا راحت نيستم. در تيم ملي و استيل آذين اتفاقاتي برايم رخ داد که ترجيح مي دهم ديگر بازوبند نبندم.
وي در مورد احتمال حضورش در ديدار با ملوان تصريح کرد: مي توانم بازي کنم و مشکلي ندارم اما حضورم در ميدان بستگي به نظر سرمربي دارد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان