تاریخ 1390/10/12 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
در دوازدهمين نمايشگاه پژوهشي
شرکت آب و فاضلاب شهري استان سمنان حضور يافت

سمنان- روزنامه پيام استان سمنان:
شرکت آب و فاضلاب شهري استان سمنان با ايجاد غرفه اي در دوازدهمين نمايشگاه پژوهشي و فناوري صنعت آب و فاضلاب کشور در محل نمايشگاه بين الملل واقع در تهران بزرگ شرکت کرد.
به گزارش روابط عمومي شرکت آب و فاضلاب شهري استان سمنان،  اين نمايشگاه که به مدت يک هفته برگزار گرديد، دستاوردهاي پژوهشي شرکت، شامل: بررسي امکان جايگزين (PAO  پلي آلومينيوم کلرايد) با آلوم در تصفيه آب گرمسار، بررسي تحليلي و عددي اثر وجود خاک اطراف لوله هاي پلي اتيلن دفن شده بر تاثير ضربه قوچ در لوله هاي پلي اتيلن، طراحي و استقرار سيستم پويايي نگهداري و تعميرات پيشگيرانه در کليه تجهيزات و تاسيسات شرکت آب و فاضلاب شهري سمنان به همراه سيستم مشخصات شناسايي اجزاي مذکور (نرم افزار) NIADAR  به معرض نمايش بازديدکنندگان گذاشته شد. همچنين تعداد پنج مقاله در قالب CD  و بروشور به همراه بسته هاي فرهنگي بين بازديد کنندگان توزيع و کتاب هايي با عنوان شناخت و حل مساله در سازمان، شاخص هاي کنترل کيفيت آب آشاميدني در شبکه توزيع و مديريت بحران در سامانه هاي آبرساني با رويکرد ايمن سازي در برابر زلزله به نمايش گذاشته شد.  
همچنين، کدروت سنج هشدار دهنده مدل (KD  ارتقا» يافته)، ساخت کمربند بر روي لوله ها تا سايز 200 AC  و تبديل 90 و 110 و ساخت و استفاده از فلنج نشت گير جهت آب بندي از جمله ابداعات اين شرکت بود.

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان