تاریخ 1394/06/09 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
استاندار سمنان در شاهرود:
دولت لحظه اي براي رفع مشکل بيکاري غافل نبوده است

شاهرود– خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

استاندار سمنان بابيان اينکه دولت تدبير و اميد در راستاي رهنمودهاي رهبري معظم انقلاب، نسبت به توسعه کشور و رفع مشکلات مردم مصمم است در آئين افتتاح متمرکز پروژه هاي عمراني و اقتصادي شهرستان شاهرود، افزود: رفع مشکل بيکاري و اشتغال پايدار، خروج از رکود و کنترل تورم از اموري است که دولت لحظه‌اي نسبت به آنها غافل نبوده و با برنامه ريزي و تدبير مديران و حمايت مردم در حال خدمت است.

محمد وکيلي به نگراني برخي افراد در خصوص گشايش سفارت يکي از کشورها هم اشاره کردو گفت: دولت يازدهم در شرايطي امور را تحويل گرفت که رشد منفي بيش از 6 درصدي در اقتصاد کشور وجود داشت.

وکيلي گفت: کساني که امروز دلواپس گشايش يک سفارت خانه هستند، چرا به رشد منفي اقتصادي ، گراني لجام گسيخته و نيز برخي تصميمات که موجب ترويج سياست ايران هراسي در دنيا مي شد، اعتراضي نکردند.

استاندار سمنان به رشد اقتصادي دست يافته در دولت تدبير و اميد اشاره کرد و گفت: اين دولت همه موفقيت ها را در شرايطي به دست آورده است که با تحريم هاي ناجوانمردانه و کاهش چشمگير درآمدها روبرو بوده است.

وي دلواپسي براي حفظ ارزش ها و حاکميت اسلامي را امري پسنديده خواند و افزود: دلواپسان فعلي نسبت به امضاي قطعنامه هاي متعدد براي تحريم کشور از خود هيچ واکنشي نشان ندادند.

استاندار سمنان گفت: دولت مصمم است با حمايت رهبري و مردم و با توجه به تعهدي که به خدا ، رهبري و مردم داده است ، در ادامه مسير فعلي تلاش کرده و هيچ تاثيري از اين گونه دلواپسي ها نخواهد گرفت.

سيد محمدرضا هاشمي فرماندار شاهرود نيز در اين آئين گفت: در هفته دولت برنامه هاي متنوعي از قبيل تجديد بيعت با شهدا، ديدار با ائمه جمعه ، خانواده شهدا و نشست هاي مردمي متعدد برگزار شد.

وي افزود: در اين هفته 97 پروژه عمراني و اقتصادي در شاهرود با اعتبار 420 ميليارد ريال به بهره برداري رسيد.

وي از برگزاري هفت نشست در هفت مسجد شهرستان شاهرود خبرداد و گفت: در اين نشست ها مردم و مسوولين مشکلات مردم را بررسي کردند.حجت الاسلام محمودترابي امام جمعه شاهرود نيز طي سخناني ، اطلاع رساني خدمات دولت به مردم را يکي از دلايل گرامي داشت هفته دولت خواند.وي افزود: تلاش هاي دولت مورد تاييد رهبري معظم انقلاب قرار گرفته و آينده اميد بخشي براي نظام و مردم در پيش است.همچنين در اين آيين مرکز بهداشتي و درماني روستاهاي کلاته خيج، بکران، کالپوش و روديان به صورت ويديو کنفرانس به بهره برداري رسيدند.

در اين آئين برخي مديران استاني و شهرستاني هم فعاليت هاي دستگاه متبوعه خود را تشريح کردند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان