تاریخ 1394/06/04 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان آسيا
نفت – الاهلي ؛ نبرد شاگردان منصوريان با پولدارها

تيم فوتبال نفت ايران در مرحله يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان آسيا ميزبان الاهلي امارات است.

به گزارش فارس، تيم فوتبال نفت ايران که در جمع 8 تيم برتر آسيا قرار دارد امروز ساعت 19 در ورزشگاه آزادي بايد به مصاف الاهلي امارات برود. مسابقه‌اي که ديدن آن رايگان اعلام شده تا تماشاگران بيشتري به ورزشگاه بروند و از نماينده ايران حمايت کنند. الاهلي يکي از تيم‌هاي متمول امارات و حتي فوتبال آسياست که بازيکنان گران قيمتي در اختيار دارد و شاگردان منصوريان در اين بازي بايد تمام هنر فوتبالي خود را ارايه کنند تا يکبار ديگر برتري فني فوتباليست‌هاي ايراني را به رخ حريف عربي خود در حوزه خليج فارس بکشند. تيم نفت در ليگ برتر ايران برخلاف فصل گذشته مسابقات را خوب شروع نکرده و با يک باخت و سه مساوي در رده دوازدهم جدول قرار دارد.

شاگردان منصوريان مقابل الاهلي بايد اولين برد فصل خود را جشن بگيرند.

اگر تيم نفت بدون گل خورده بتواند از سد الاهلي عبور کند براي ديدار برگشت که روز 25 شهريور در امارات است دغدغه کمتري خواهد داشت. تساوي در تهران نمي‌تواند نتيجه مناسبي براي نفت باشد و آنها اگر مي‌خواهند به جمع 4 تيم برتر آسيا برسند بايد در تهران پيروز شوند.

ايمان مبعلي به دليل مصدوميت در اين بازي حضور ندارد و او بزرگترين غايب تيم نفت است اما منصوريان اميدوار است که بازيکنان ديگر مثل پيام صادقيان بتوانند جاي خالي ايمان را پر کنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان