تاریخ 1394/06/01 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري:
اختلاف سليقه‌ها نبايد مانع پيشرفت جامعه شود

سرويس خبر:

معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري با تاکيد بر اينکه اختلاف سليقه‌ها نبايد موجب عدم پيشرفت جامعه شود، گفت: احزاب به عنوان بازوان توانمند مسئولان مي‌توانند در توسعه و پيشرفت جامعه تاثيرگذار باشند.به گزارش روابط عمومي‌استانداري سمنان، محمد رضا ميرزايي در نشستي با احزاب سياسي و جوانان شهرستان ميامي‌در محل سالن جلسات بخشداري مرکزي اين شهرستان ضمن بيان اينکه اختلاف سليقه‌ها نبايد موجب عدم پيشرفت جامعه شود، اظهار کرد: احزاب سياسي مي‌توانند با ارائه ايده‌ها و نظرات مختلف در توسعه و پيشرفت جامعه تاثيرگذار باشند.وي با يادآوري اينکه احزاب سياسي دو رسالت مهم برعهده دارند، اظهار کرد: نقد سازنده از مسئولان و ياري رساندن به آنها در برنامه‌هاي مختلف سياسي، اقتصادي، اجتماعي و... از جمله رسالت‌هاي مهم احزاب سياسي است.

ميرزايي گفت: احزاب مي‌توانند با بيان انديشه‌ها و ارائه راهکارهاي سياسي مناسب در مواقع ضروري و با همدلي و هم‌زباني، انديشه‌ها و افکار مثمر ثمري را براي کل کشور تبيين کنند که در اين امر مهم حضور جوانان در بين تشکل‌ها نقشي راهگشا دارد. ايشان تاکيد کرد: احزاب سياسي فعال در جامعه بايد توانايي برآوردن نيازهاي اقشار گوناگون را داشته و در واقع صداي مردم براي بيان خواسته‌ها و نيازها باشند و به‌همين دليل وجود احزاب در جوامع ضرورت دارد.

وي تصريح کرد: احزاب به صورت کار جمعي و تخصصي مي‌توانند بدون در نظر گرفتن گرايش‌هاي سياسي و با بيان واقعيت‌ها نقش نظارتي بر عملکرد مسئولان داشته باشند و با بيان نقاط ضعف و قدرت آنان در بهبود عملکردشان تاثير گذار باشند. معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري همچنين به ظرفيت‌هاي شهرستان ميامي‌اشاره کرد و افزود: نيروي انساني و جوانان پرشور، کشاورزي و وجود معادن و آب مناسب از مهمترين قابليت‌ها و ظرفيت‌هاي اين خطه است.

ميرزايي بيکاري و اشتغال جوانان را يکي از مهمترين مشکلات جوانان شهرستان ميامي‌دانست و خاطر نشان کرد: بالفعل کردن ظرفيت‌ها و امکانات بالقوه شهرستان و نگاه ويژه به سمن‌ها و استفاده بهينه از صنعت و معادن موجود مي‌تواند براي حل مشکلات سودمند باشد. احمد قاضي در خاتمه تصريح کرد: تمام احزاب سياسي براي هرچه با شکوهتر برگزار شد انتخابات آينده و حضور پرشور مردم در اين انتخابات تلاش کنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان