تاریخ 1394/05/14 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
مدير کل ورزش و جوانان استان سمنان:
ورزشگاه 15 هزار نفري سمنان در سفر هيئت دولت افتتاح مي‌شود

سرويس ورزشي:

مديرکل ورزش و جوانان استان سمنان از افتتاح ورزشگاه 15 هزار نفري سمنان در سفر هيئت دولت به اين استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان؛ فرزاد فتاحي اظهار داشت: اين ورزشگاه قرار است تا پانزدهم شهريورماه به صورت کامل براي افتتاح به اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان تحويل شود.

وي افزود: پس از رفع نواقص احتمالي، اين ورزشگاه در سفر هيئت دولت به استان سمنان که قرار است در شهريورماه امسال برگزار شود، با دستان رئيس جمهور افتتاح خواهد شد.

مديرکل ورزش و جوانان استان سمنان با اشاره به اينکه همه اقدامات اساسي اين پروژه به اتمام رسيده و تنها پيست تارتان و بخشي از فضاسازي اين ورزشگاه باقي مانده است تصريح کرد: اين در حالي است که تا پايان سال قبل، اسکوربورد، سرويس‌هاي بهداشتي، سيستم سونا، محوطه سازي، صندلي‌هاي طبقه فوقاني و سايبان اين ورزشگاه از موارد باقي مانده آن بود.

فتاحي با اشاره به اينکه ورزشگاه 15 هزار نفري سمنان يکي از زيباترين ورزشگاه‌هاي کشور محسوب مي‌شود از دستور وزير ورزش و جوانان براي افتتاح اين ورزشگاه در خردادماه امسال خبر داد و گفت: به سبب آماده نبودن پيست تارتان اين ورزشگاه، تصميم بر آن شد که پس از تکميل نهايي افتتاح شود.

وي با اشاره به پيگيري‌هاي مستمر وزير ورزش و جوانان براي اتمام اين پروژه تأکيد کرد: به صورت مستمر و روزانه روند کار اين پروژه را به وزير ورزش و جوانان گزارش مي‌دهم.

مديرکل ورزش و جوانان استان سمنان با اشاره به اينکه زمين چمن ورزشگاه 15 هزار نفري سمنان از نوع چمن مصنوعي است گفت: اگر زودتر در استان سمنان حضور پيدا مي کردم ، اجازه نصب چمن مصنوعي در اين ورزشگاه مدرن را نمي‌دادم و مي‌بايست اين زمين از نوع چمن طبيعي مي‌بود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان