تاریخ 1394/02/07 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
روي خط پيام - 33332379

لزوم جذب گردشگران

چرا سازمان جذب گردشگري در زمينه جذب گردشگر خارجي اقدام قابل توجه انجام نمي دهند؟ بسياري از کشورها مثل هند و پاکستان و کشورهاي آفريقايي بدون داشتن نفت از اين راه درآمدهاي زيادي کسب مي کنند. چرا ما نبايد در اين زمينه فعال باشيم و در هنگام اقتصاد مقاومتي از اين روش براي رونق اقتصادي اقدام و از بيکاري جوانان جلوگيري کنيم؟

حسينيقابل توجه کارشناسان محترم راهنمايي و رانندگي

گاهي اوقات در مسيرهاي پرتردد شهر در اثر تصادف خودروها، ترافيک سنگين ايجاد مي‌شود که پس از حضور کاردان فني راهنمايي و رانندگي قضيه حل و فصل مي شود اما در صحنه تصادف شيشه‌هاي خودروها روي زمين به امان خدا ساعت‌ها رها مي‌شود تا اينکه پيک پاکي‌ها خيابان را پاک‌سازي کند. آيا بهتر نيست جمع آوري و پاک‌سازي شيشه‌هاي ريز وسط خيابان، همان موقع توسط مقصر اصلي تصادفات جمع‌آوري شود تا خودروهاي ديگر به علت ويراژ دادن با خودروهاي ديگر تصادف نکنند.

محمد شباويزتقاضا از مسئولين محترم شهرداري سمنان

ضمن عرض خسته نباشيد به مسئولين محترم شهرداري سمنان تقاضا داريم در موقع پخش اذان در پارک‌ها خصوصا پارک شقايق سمنان با قطع نمودن آهنگ‌هايي که از وسايل بازي کودکان پخش مي‌شود شأن و شئونات اذان حفظ گردد. ضمنا در خصوص روشن نمودن آتش در پارک‌ها خصوصا پارک شقايق تدبيري انديشيده شود تا هم از محيط زيست و هم ديگر مراجعه کنندگان مراقبت بيشتري به عمل آيد.

جمعي از شهروندان


نسخه چاپي ارسال به دوستان