تاریخ 1394/01/22 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
روي خط پيام - 33332379

مجازات مجرمين

از مسئولان محترم قضايي کشور انتظار مي رود پيگير ماجرايي که براي آقاي مطهري در شهر شيراز افتاد باشند تا گردشگران خارجي بتوانند با اطمينان خاطر پا به کشورمان بگذارند . موتورسواراني که به نماينده مجلس حمله ور شدند و او را مورد ضرب و شتم قرار دادند بهتر است دستگير و مجازات شوند .

م – ن همداني


تقاضا ازسازمان فرهنگي ، ورزشي شهرداري

در سال قبل براي پاسداري و نکوهداشت گويش سمناني برنامه شاد و متنوع با حمايت سازمان فرهنگي ، ورزشي شهرداري سمنان تحت عنوان « ولستون » در پارک آبشار و در فصل زمستان در تالار شهيد مطهري برگزار مي گرديد که براي حفظ زبان مادري از قبيل ضرب المثل ، داستان ، شعر ، خاطره و . . . بسيار اهميت ويژه داشت که همه شاعران و فرهيختگان و اصحاب قلم و انديشه با عشق و علاقه شرکت داشتند بويژه اجراي زيبا و دلچسب که طرفداران زيادي داشت . از مسئولين محترم تقاضا مي شود ولستون را فراموش نکنند چون مخاطبان در انتظار هستند .

چند تماس مشابه


آگهي هاي تبليغاتي خود را در جرايد محلي منتشر کنيد

برخي دستگاهها ، موسسات ، شرکت ها و فروشگاههاي بزرگ براي تبليغات خدمات و کالاي توليدي و قابل فروش خود آگهي هاي خود را در ورقه هاي زياد چاپ با هزينه هاي بسيار در ميان شهروندان توزيع مي کنند و مردم هم پس از رويت سطحي در کوچه و خيابان ها پرت و پلا و شهر را کثيف مي کنند . در صورتي که اگر آگهي هاي خود را در رسانه هاي گروهي به ويژه روزنامه محلي چاپ و منتشر کنند هم در کاغذ و هزينه هاي خودشان صرفه جويي مي شود و هم شهرمان را آلوده و کثيف نمي کنند .

حبيبي


نسخه چاپي ارسال به دوستان