تاریخ 1394/01/22 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
خواسته حضرت زهرا(س)ا ز مومنين اخلاص و ولايتمداري است

سمنان- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه سمنان با اشاره به بيستم جمادي الثاني سالروز ولادت حضرت فاطمه(س) گفت: داشتن اخلاص و ولايتمداري خواسته هميشگي ايشان از مومنين است.

حجت الاسلام والمسلمين سيدمحمد شاهچراغي در ديدار با روساي بانکهاي استان سمنان افزود: در بهار فاطمي امسال اخلاص و ولايتمداري حضرت زهرا(س) بايد الگوي همه اقشار جامعه قرار گيرد.

وي بر توجه به الگوهاي رفتاري فردي و اجتماعي حضرت فاطمه(س) در زمينه هاي مختلف تاکيد کرد.

وي خطاب به روساي بانکهاي استان سمنان تاکيد کرد: بانکها مردم را راضي نگهدارند زيرا رضايت مردم براي نظام اسلامي ارزشمندست.

شاهچراغي افزود: گاهي برخي خانواده ها به 10 ميليون ريال نياز پيدا مي کنند و بانکها بايد با تسريع و آسان گيري در پرداخت وام، اينگونه مشکلات خانواده ها را زود برآورده کنند.

امام جمعه سمنان گفت: مردم را بايد راضي نگهداشت چون مردم به نظام اسلامي خوشبين هستند و بانکها در افزايش ميزان رضايتمندي مردم نقش مهم دارند.

دبير کميسيون بانکهاي استان سمنان هم در اين ديدار گزارشي از فعاليتهاي يکساله بانکهاي اين استان ارايه داد و گفت: نسبت مطالبات بانکي به تسهيلات پرداختي در شعب بانک هاي اين استان کمتر از هشت درصد است.

محمدرضا کلانتري گفت: اين نسبت درصد ناچيزي است و ميزان کم مطالبات بانکي در استان سمنان نشاندهنده احساس مسووليت مشتريان و عملکرد مطلوب شبکه بانکي اين استان است.

وي با اشاره به دو رقمي بودن متوسط نسبت مطالبات بانکي به تسهيلات پرداختي در کشور، خاطرنشان کرد: وجود نسبت کمتر از هشت درصد در استان سمنان نسبت متعارف و مطلوبي است.

کلانتري از وجود 300 شعبه در شبکه بانکي و بالغ بر 500 دستگاه خودپرداز در استان سمنان خبر داد.

دبير کميسيون هماهنگي بانکهاي استان سمنان خاطرنشان کرد: در تعطيلات نوروز با هماهنگي بانکهاي مختلف و با رسيدگي به هنگام به دستگاههاي خودپرداز و شعب کشيک، کمترين ميزان شکايت از شبکه بانکي در اين استان ثبت شده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان