تاریخ 1393/12/21 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
طرح صالحين در باشگاه هاي ورزشي شاهرود اجرا مي شود

سرويس ورزشي:

رئيس سازمان بسيج ورزشکاران شاهرود از اجراي طرح صالحين در باشگاه هاي ورزشي شاهرود خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ، حسين ناظمي با اشاره به اجراي طرح صالحين در باشگاه هاي ورزشي شهرستان شاهرود گفت: با توجه به اهميت تربيت، اخلاق و بصيرت در بسيج و در جامعه ورزش برگزاري حلقه هاي صالحين از ضرورت هايي است که با توجه به ارزشي بودن باشگاه ها و هيئت هاي ورزشي و حضور بسيج در تمام باشگاه ها و هيئت ها با جديت پيگيري و اجرا مي شود.

وي افزود: جلسات منظم حلقه هاي صالحين با حضور مربيان،سرگروه ها و متربيان حلقه هاي صالحين بسيج ورزشکاران و با حضور مسئولين پايگاه ها و هيئت هاي بسيج برگزار که مورد استقبال ورزشکاران قرار گرفته است.

رئيس سازمان بسيج ورزشکاران شاهرود تصريح کرد: در مسابقات ورزشي شهرستان نيز تاکيد بر اجراي حلقه هاي صالحين حداقل ده دقيقه قبل از برگزاري مسابقات است که باشگاه ها و مربيان در اين زمينه اهتمام دارند.

ناظمي با اشاره به برگزاري جلسات منظم قرآن در برخي از باشگاه ها گفت: جلسات قرآن در باشگاه هاي هلال احمر،کانون شهيد بهشتي و کانون بسيج جوانان هر هفته برگزار مي شود و ورزشکاران همراه با تربيت جسم به تربيت روح از کتاب انسان ساز قرآن مي پردازند.

وي با اشاره به برگزاري جلسات شوراي همفکري بسيج ورزشکاران بيان کرد: جلسات شوراي همفکري و راهبردي بسيج ورزشکاران با حضور اعضا تشکيل و در خصوص برنامه هاي اثرگذار در جامعه ورزش شهرستان بحث و تبادل نظر مي شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان