تاریخ 1393/12/21 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
يحيي گل‌محمدي: تمام هم و غم‌مان قهرماني در جام حذفي است

سرمربي تيم فوتبال ذوب‌آهن معتقد است که بازيکنان تيمش بيشترين نقش را در نتايج خوب اخير اين تيم داشته‌اند. او همچنين مي‌گويد که تمام هم و غم ذوب‌آهن قهرماني درجام حذفي است.

به گزارش ايسنا: يحيي گل‌محمدي‌، درباره تغييراتي که به خاطراردوي تيم ملي اميد در برنامه هفته بيست و سوم ليگ برتر ايجاد شد، گفت: ما طي نامه‌اي اعلام کرديم که حاضريم سه بازيکن اميد خودمان را در اختيار تيم ملي اميد قرار دهيم. حتي آناليزور تيم‌مان را هم در اختيار آنها گذاشتيم بنابراين فکر مي‌کنم باشگاه ذوب‌آهن بيشترين کمک و تعامل را با تيم ملي اميد داشته است. وي همچنين در پاسخ به اين سوال که «آيا از سوي مسوولان باشگاه انتظاري مبني برکسب سهميه آسيايي از کادر فني و بازيکنان وجود دارد يا خير؟» خاطرنشان کرد: فشاري از سوي باشگاه براي کسب سهميه آسيايي در ليگ برتر روي کادر فني و بازيکنان نبوده و نيست. ما سعي مي‌کنيم بازي به بازي جلو برويم و بنابراين چيزي که الان براي ما اهميت دارد بازي برابر پيکان است. تمام تمرکزمان بر اين است که بازي خوب، روان و تماشاگرپسندي را ارائه بدهيم. من اعتقاد دارم که اگر بتوانيم اين کار را انجام بدهيم نتيجه هم براي ما خواهد بود.

گل‌محمدي در پايان خاطرنشان کرد: تمام هم و غم ما ديداري است که در فينال جام حذفي برابر نفت تهران خواهيم داشت تا با پيروزي در آن بازي بتوانيم جواز حضور در ليگ قهرمانان آسيا را کسب کنيم. اما به طور کلي گرفتن سهميه آسيايي يکي از اهداف ماست.


نسخه چاپي ارسال به دوستان