تاریخ 1393/12/21 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
هفته بيست و سوم ليگ برتر فوتبال
تقابل قلعه‌نويي و منصوريان براي تصاحب صدر جدول

هفته بيست و سوم رقابت‌هاي ليگ برتر در حالي آغاز مي‌شود که مصاف استقلال و نفت تهران حساس‌ترين ديدار آن محسوب مي‌شود.

به گزارش ايسنا، هفته بيست و سوم رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال ايران با برگزاري چهار ديدار امروز و يک ديدار در روز جمعه آغاز مي‌شود.

نفت مسجد سليمان – پرسپوليس نفتي‌ها هفته گذشته با وجود عملکرد درخشان برابر استقلال دست خالي به شهرشان برگشتند و حالا مي‌خواهند اين شکست را برابر پرسپوليسي که بي‌انگيزه رقابت‌هاي ليگبرتر را دنبال مي‌کند، جبران کنند. پرسپوليس هفته گذشته برابر تراکتورسازي تن به شکست داد و حالا شاگردان درخشان براي حفظ فرم مطلوبشان در رقابت‌هاي آسيايي احتمالابه اين ديدار به شکل محکي جدي نگاه مي‌کنند. از طرفي ديگر پرسپوليس اگر در اين ديدار شکست بخورد کمي به سمت قسمت پاييني جدول متمايل مي‌شود و اين چيزي نيست که هواداران اين تيم را خوشحال کند، به همين دليل مي‌توان انتظار يک بازي تهاجمي را از هر دو تيم در اين ديدار داشت.

راه آهن – تراکتورسازي

فرهاد کاظمي و شاگردانش بعد از ناکامي در هفته گذشته مي‌خواهند در تهران از تراکتورسازي‌اي امتياز بگيرند که در اوج آمادگي به سر مي‌برد و هفته گذشته موفق شد پرسپوليس را شکست دهد. راه آهني‌ها درحال حاضر در انتهاي جدول و براي فرار از سقوط بازي مي‌کنند. اين درحاليست که تراکتوري‌ها براي قهرماني و صدرنشيني در اين ديداربه ميدان مي‌روند.

گسترش فولاد – فولاد خوزستان

اين ديدار هم مثل مصاف راه آهن و گسترش فولاد، تقابل دو تيمي است که يکي از آنها براي قهرماني بازي مي‌کند و ديگري براي سقوط نکردن به دسته پايين‌تر به ميدان مي‌رود. در حال حاضر فولاد خوزستان با 38 امتياز در رده پنجم قرار دارد و شکست در اين ديدار مي‌تواند آنها را تا حد زيادي از کورس قهرمان عقب بيندازد چرا که آنها درحال حاضر 4 امتياز از نفت صدرنشين عقب هستند و از دست دادن امتياز در اين ديدار مي‌تواند کار را براي آنها سخت کند. در سوي ديگر اين ميدان، گسترش فولاد چند وقتي است که با وجود عملکرد مناسب در نتيجه‌گيري موفق عمل نمي‌کند و شايد اين ديدارخانگي آنها را از ريل بدشانسي خارج کند.

استقلال – نفت تهران

حساس‌ترين ديدار هفته بيست و سوم را تيم‌هاي استقلال و نفت تهران در ورزشگاه آزادي برگزار مي‌کنند. مصاف اين دو تيم يادآور چند نکته حاشيه‌اي است که خود به خودحساسيت بازي را افزايش مي‌دهد. از جمله اين نکات نامه عليرضا منصوريان به هواداران استقلال بود که بعدها باشگاه استقلال طي بيانيه‌اي با کنايه از آن ياد کرد و به شدتاز او انتقاد کرد. عليرضا منصوريان در حال حاضر جدي‌ترين آلترناتيو سرمربي استقلال محسوب مي‌شود وبا توجه به پيروزي نفتي‌ها در دور رفت، قلعه‌نويي به هيچ وجه علاقه‌اي ندارد که اين اتفاق براي بار دوم تکرار شود و به همين دليل مي‌توان ادعا کرد اين ديدار حاشيه‌اش پررنگ‌تر از متن است.

استقلال خوزستان – صباي قم

استقلال خوزستان در يک قدمي حضور در قعر جدول است و ويسي با وجود حمايت تمام قد مديران اين باشگاه از او، نتوانسته اين تيم را در وضعيت مطلوبي قرار دهد. استقلال خوزستان در اين ديدار محکوم به کسب سه امتياز خانگي از صباي قم است؛ صبايي که هفته گذشته راه آهن قعرنشين را برد و در ميانه‌هاي جدول حضور دارد.

* تابلو اعلانات ديدارهاي روز پنجشنبه و جمعه:

هفته بيست و سوم

پنج شنبه 21 اسفند 1393

نفت مسجد سليمان - پرسپوليس ساعت 14:30

راه آهن - تراکتورسازي ساعت 15:30

گسترش فولاد - فولاد‌ خوزستان ساعت 15:30

استقلال - نفت تهران ساعت 17:30

جمعه 22 اسفند 1393

استقلال‌خوزستان -صباي قم ساعت 16:30


نسخه چاپي ارسال به دوستان