تاریخ 1393/12/21 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي در بازديد از معادن زغال‌سنگ طزره دامغان
ايجاد يک هزار فرصت شغلي در البرز شرقي

وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي از ايجاد يک هزار فرصت شغلي در معدن البرز شرقي خبر داد و گفت: اين يک هزار نيروي کار در سال جديد مشغول به کار مي شوند.

به گزارش (ايسنا)منطقه‌ سمنان، علي ربيعي در بازديد از معادن طزره در منطقه البرز شرقي دامغان با بيان اينکه جذب اين تعداد نيروي کار تا اواسط سال 1394 انجام مي شود اظهار کرد: اين تعداد اشتغال جديد با ايجاد اصلاحات درون معدني در مجموعه معادن البرز شرقي ايجاد شده است.

وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي اضافه کرد: اصلاحات درون معدن البرز شرقي با هدف افزايش ايمني کار و افزايش بهره‌وري انجام مي‌شود و در اين اصلاحات، حداقل 1000 شغل جديد به مجموعه نيروي انساني اين معادن اضافه مي‌شود.

اين عضو کابينه يازدهم با اشاره به ويژگي‌هاي کارگران شاغل در معادن کشور گفت: کارگران معادن از سر سخت‌ترين، صميمي‌ترين و فعالترين اعضاي جامعه کارگري هستند.

ربيعي،با تجليل از فعالان کارگري بخش معدن اضافه کرد: کارگران معادن با همياري و همکاري خود ،الگويي براي جوامع کارگري محسوب مي‌شوند.به گزارش ايسنا؛ وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي قرار است پس از بازديد از معادن زغال‌سنگ طزره و بررسي مشکلات کارگران اين معدن راهي شاهرود شده و در نشست مؤثرين شهرستان هاي شاهرود و ميامي با محوريت راهکارهاي رشد توسعه و کاهش بيکاري شرکت کند.

ربيعي در ادامه سفر دو روزه خود پنجشنبه وارد سمنان مي شوند و در ساعت 10 و 30 دقيقه صبح در آيين افتتاح ساختمان اداره کل تأمين اجتماعي،مديريت درمان،اسناد پزشکي و درمانگاه تخصصي سمنان شرکت مي کند.

شرکت در کارگروه اشتغال و سرمايه گذاري استان،افتتاح زمين تنيس کارگران استان و بازديد از استراحتگاه کشوري کارگران مهديشهر از ديگر برنامه هاي روز پنجشنبه اين وزير دولت يازدهم در سمنان است.

همچنين کلنگ زني درمانگاه تأمين اجتماعي شهرستان سرخه و حضور در نشست مديران بخش تعاون گرمسار،

کلنگ زني مجموعه فرهنگي ورزشي کارگران ايوانکي و افتتاح پروژه 49 واحدي مسکن معلولين ايوانکي از ديگر برنامه هاي وزير تعاون،کار و رفاه اجتماعي در سفر به استان سمنان است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان