تاریخ 1393/12/21 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
سعيد نيکپور: راه مقابله با ماهواره افزايش شبکه نيست

سعيد نيکپور - کارگردان و بازيگر تلويزيون - ادغام مناسب شبکه‌هاي تلويزيوني و راديويي را امري پسنديده دانست.

وي گفت: اگر ادغام شبکه‌ها در تلويزيون و همچنين در راديو درست و فکرشده انجام بگيرد، خوب است.

او در گفت‌و‌گويي در همين زمينه تصريح کرد: شخصا پيش از اين اتفاق وقتي شبکه‌هاي داخلي خودمان را در خارج از کشور تماشا مي‌کردم، متعجب مي‌شدم که به عنوان مثال تلويزيون ما شبکه‌هايي با عنوان «آي‌فيلم‌»، «تماشا» و «نمايش» دارد؛ در کنار اين شبکه‌ها، ما اين همه شبکه‌هاي استاني داريم که مدام فيلم و سريال‌هاي يکديگر را پخش مي‌کنند که به نظرم اين کار موازي‌کاري است و نمي‌دانم دليلش چيست؟ آيا مي‌خواهند با اين اقدام ماهواره‌ها را بپوشانند؟ که به اعتقاد من اصلا راهش اين نبوده و نيست.

نيکپور همچنين پيشنهاد داد: اگر فقط شبکه‌هايي در تلويزيون بمانند که فراگيرتر هستند و مردم آنها را با رغبت بيشتري دنبال مي‌کنند، بهتر است؛ نه اينکه شبکه‌ها صرفا براي گذراندن اوقات فراغت تماشا شوند.

بازيگر سريال‌هاي «اميرکبير‌»، «امام علي(ع)»، «در چشم باد»، «آيينه‌هاي نشکن» و «پليس جوان»‌ و ... در پايان صحبت‌هايش در تکميل مطلب بالا اظهار کرد: به نظرم تعدد شبکه‌هاي تلويزيون و راديو فقط صرف هزينه و کارمند زياد است، به ويژه که در حال حاضر تلويزيون شرايط خوبي ندارد و با ادغام درست شبکه‌ها مي‌تواند اتفاق خوبي در سازمان صدا‌و‌سيما بيفتد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان