تاریخ 1393/12/21 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
تقدير از هنرمندان برگزيده ملي و استاني

در آئينه عرم ملي و مديريت جهادي، که با حضور هنرمندان بسيجي استان سمنان، در فرهنگسراي کومش سمنان برگزار شد، از برگزيدگان ملي و استاني تقدير به عمل آمد.

آئينه عزم ملي و مديريت جهادي، با حضور هنرمندان بسيجي استان سمنان، در تئاتر شهر مجتمع فرهنگي و هنري کومش سمنان برگزار شد.

مسئول سازمان بسيج هنرمندان استان سمنان نيز اظهار کرد:در دنيايي که هنرمندان به واقعيت هاي زمان آگاهند، دشمنان در تلاش‌اند تا خود را دوست نشان داده و با ايجاد گروه بندي فکري و فرهنگي، بين ما فاصله ايجاد کرده و ما را در نظر يکديگر دشمن جلوه دهند.

علي عشق، از کسب عنوان برتر هنرمندان بسيجي استان سمنان در جشنواره هاي تئاتر، فيلم، شعر و... ياد کرده و اين جشنواره ها را که با نتايجي سودمند همراه بود، حاصل استعداد و تلاش هنرمندان بسيجي دانست.

در حاشيه اين برنامه، از خانواده شهيد شاخص هنرمند استان در سال 1393، «شهيد جمشيد طاهر کرد» تجليل به عمل آمد و برادر اين شهيد، خواستار اجراي مجدد نمايشنامه‌اي شد که «شهيد طاهر کرد» در سال 1360 در آن ايفاي نقش کرده بود.

پخش فيلم کوتاه «پيتيکو» برگزيده جشواره ملي فيلم بسيج که از توليدات هنرمندان بسيجي استان است، شعر خواني و خواندن داستان هاي برگزيده جشنواره ادبي هنري دجالواره، تجليل از هنرمندان بسيجي و اعضاي شوراي کانون برتر استان در سال جاري، از ديگر برنامه هاي اين همايش بود


نسخه چاپي ارسال به دوستان