تاریخ 1393/12/21 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
رشوه 100 ميليون توماني هم نتوانست کارساز باشد

سرويس حوادث :

فرمانده انتظامي‌استان قم به پيشنهاد هنگفت 100 ميليون توماني رشوه قاچاقچيان و رد آن از سوي پليس قم اشاره و خاطر نشان کرد: پليس صادقانه و قاطعانه مصمم به برخورد با ناهنجاري‌ها به ويژه قاچاق کالا است.

به گزارش پايگاه خبري پليس، سردار "کاظم مجتبايي" گفت: با تلاش گسترده و اقدامات اطلاعاتي و عملياتي پليس قم، دو محموله بار قاچاق که از استان‌هاي جنوبي به مقصد استان‌هاي مرکزي و شمالي در حرکت بودند، شناسايي و توقيف شدند.

وي اين اقدام پليس قم را در سال‌هاي گذشته کم نظير خواند و افزود: اين اقلام در هفت نوع کالاي قاچاق و بيش از 360هزار قلم است که ارزش ريالي آن بالغ بر 45 ميليارد ريال برآورد شده است.

فرمانده انتظامي‌استان قم با اشاره به نزديک بودن چهارشنبه پايان سال، عنوان داشت: بخش زيادي از اقلام کشف شده مربوط به مواد محترقه است که تهديدي براي امنيت استان‌ها در چهارشنبه پاياني سال بود.

وي اضافه کرد: از اين دو باند پنج دستگاه خودروي سنگين و سبک که با آن‌ها اقدام به جابجايي کالاي قاچاق به صورت جاساز مي‌کردند، کشف و هفت نفر نيز دستگير شده‌اند.

فرمانده انتظامي‌استان قم در پايان ابراز اميدواري کرد: اين اقدام پليس قم توانست علاوه بر استان قم، به تأمين امنيت ساير استان‌ها نيز کمک کند.

سردار مجتبايي در پايان با تاکيد بر اينکه هدف پليس آرامش مردم است، اظهارداشت: با توجه به اقدامات برخي سودجويان در آستانه چهارشنبه پايان سال،‌ همشهريان مي‌توانند علاوه بر تماس از طريق شماره 110، هرگونه اطلاعات و اخبار خود را با شماره تلفن 2183110 به پليس امنيت عمومي‌استان اطلاع دهند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان