تاریخ 1393/12/21 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
مسئول فناوري اطلاعات و ارتباطات اوقاف سمنان:
شبکه voip در سراسر استان سمنان راه‌اندازي شد

سرويس خبر:

مسئول فناوري اطلاعات و ارتباطات اداره کل اوقاف و امور خيريه استان سمنان از راه‌اندازي سراسري شبکه تلفن امامت سازمان در بستر IP ((voip در سطح ادارات اجرايي اين استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي و اطلاع‌رساني اداره کل اوقاف و امور خيريه استان سمنان، سيد‌ايمان موسوي فر با بيان اينکه سازمان اوقاف و امور خيريه در نظر دارد تا در سال آينده طرح شبکه تلفن امامت در بستر IP را به صورت سراسري بين مرکز استان‌ها و اين سازمان اجرا کند، اظهار کرد: اداره کل اوقاف و امور خيريه استان سمنان به عنوان استان پيشگام در اجرا و عملياتي کردن اين طرح در سال 93 از طرح voip در سراسر استان بهره‌برداري کرده است.

وي ادامه داد: اداره کل اوقاف و امور خيريه استان سمنان بعد از استان تهران به عنوان دومين استان در سطح کشور اين طرح را اجرا کرد تا ضمن پيشگام بودن در اجراي طرح سراسري شبکه تلفن امامت سازمان در بستر IP کارکنان اين اداره کل بتوانند از اين خدمات به صورت کامل استفاده کنند.

مسئول فناوري اطلاعات و ارتباطات اداره کل اوقاف و امور خيريه استان سمنان با اشاره به اينکه استان سمنان همچنين در زمينه اجرا کردن اين طرح در سطح استان نيز پيشگام بوده و به عنوان اولين استان در کشور طرح voip را در شهرستان‌هاي اين استان اجرا کرده است، افزود: در حال حاضر در 6 شهرستان استان سمنان اين طرح راه‌اندازي شده و کارکنان ادارات اوقاف و امور خيريه سراسر اين استان مي‌توانند از اين امکانات استفاده کنند.

موسوي فر بيان کرد: اداره کل اوقاف و امور خيريه استان سمنان در آستانه سال 94 طرح شبکه تلفن امامت در بستر IP را در اين استان گسترش داده و کامل کرده است تا مشکلي براي کارکنان ادارات اوقاف و امور خيريه شهرستان‌هاي استان سمنان به وجود نيايد و اشکالات احتمالي در اجراي اين طرح رفع شود.

وي اظهار کرد: اجراي طرح voip مزاياي بسيار زيادي دارد که از مهم‌ترين اين مزايا مي‌توانيم به کاهش هزينه تماس‌ها، امنيت بالا در مکالمات، آسان‌تر شدن راه‌هاي ارتباطي و... اشاره کرد.

مسئول فناوري اطلاعات و ارتباطات اداره کل اوقاف و امور خيريه استان سمنان با بيان اينکه براي اجراي طرح شبکه تلفن امامت سازمان در بستر IP بايد زيرساخت‌هاي لازم را در استان سمنان آماده مي‌شد، تصريح کرد: ارتقاء دستگاه‌هاي تلفن مرکزي (سانترال) و شبکه داخلي ادارات، اجراي يکپارچه‌سازي شماره‌هاي داخلي، راه‌اندازي ارتباط تلفن داخلي در بستر IP ((voipدر راستاي فراهم کردن اين زيرساخت‌ها توسط اداره کل اوقاف و امور خيريه استان سمنان انجام‌شده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان