تاریخ 1393/12/14 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
قهرماني بلامنازع سمنان در مسابقات فوتسال کارکنان و هيات علمي دانشگاه آزاد اسلامي استان سمنان

سرويس ورزشي:

تيم سمنان در مسابقات فوتسال کارکنان و اعضاي هيات علمي دانشگاه آزاد اسلامي استان سمنان با اقتدار به مقام قهرماني دست يافت.

به گزارش خبرنگار ما از سمنان، در اين مسابقات 3 روزه تيم دانشگاه آزاد اسلامي سمنان توانست در 4 بازي متوالي با شکست تمامي رقبا و با کسب 12 امتياز کامل به مقام قهرماني دست پيدا کند.

در روز پاياني مسابقات سمنان موفق شد با نتيجه 4 بر صفر بر تيم دامغان غلبه کرد. سمناني‌ها در اين مسابقات با زدن 19 گل عنوان بهترين خط حمله را به خود اختصاص دادند.

تيم سمنان براي کسب اين افتخار پيش از بازي آخر به ترتيب بر تيم‌هاي شاهرود با نتيجه يک بر صفر، گرمسار 6 بر صفر و مهديشهر 8 بر 1 چيره شدند. پس از تيم سمنان، تيم‌هاي شاهرود و دامغان با 9 و 4 امتياز به عنوان‌هاي دوم و سوم مسابقات دست يافتند.

قهرمان اين مسابقات به عنوان نماينده استان سمنان، به مسابقات فوتسال کارکنان و اعضاي هيات علمي دانشگاه آزاد اسلامي کشور که در ارديبهشت ماه در سرعين اردبيل برگزار مي‌شود راه يافت.

اسامي تيم دانشگاه آزاد اسلامي سمنان در اين مسابقات عبارت بود از علي دوستي، حسن رستم‌زاده، مجيد خدايي، امير مداح، مهدي يدالهي، ابراهيم کاشي، مهدي ثامني، ابراهيم مداح، علي منصوري، محسن عليان‌نژاد، محسن نجاتي و رامين نصيري مربيگري تيم بر عهده حميد دهشت و سرپرست تيم سمنان آرش طاهريان


نسخه چاپي ارسال به دوستان