تاریخ 1390/09/24 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
چه خبر از تلويزيون؟

 پايان تصويربرداري (وقتي سري تکان دادي)

تصويربرداري فيلم تلويزيوني (وقتي سري تکان دادي) به پايان رسيد.
اين فيلم به کارگرداني مجيد امامي و تهيه کنندگي احمد زالي اوايل پاييز امسال در تهران و کرج و در لوکيشن هاي متعددي از جمله بازار شاپور، پامنار، کهريزک، باشگاه اسب سواري، حوزه هنري و... مقابل دوربين رفت و به تازگي تصويربرداري آن تمام شده است.
فاطمه گودرزي، جمشيد گرگين، مهتاج نجومي، سوگل طهماسبي، ساره کهربايي، مجيد امامي، فاطمه سرمدي، ميثاق جمشيدي و محمد ربيع اعتمادي در اين تله فيلم بازي داشته اند.  در خلا صه داستان آمده است: شکوه معلمي است که در آستانه بازنشستگي تصميم به دنبال کردن روياهاي فراموش شده خود دارد اما براي رسيدن به آنها با خانواده و جامعه دچار چالش مي شود. ساير عوامل اصلي اين تله فيلم عبارتند از: نويسنده: ستاره پير خدري مدير تصويربرداري: سعيد بختياري، تدوين: مجيد امامي، دستيار يک کارگرداني و برنامه ريز: نازنين کشاورز و منشي صحنه: فائزه ارکاني

تله فيلم (برگ و باد) مقابل دوربين

تصويربرداري فيلم تلويزيوني (برگ و باد) به تهيه کنندگي و کارگرداني جواد افشار در شمال کشور و در شهرستان انزلي آغاز شده و تصويربرداري همچنان ادامه دارد. فرهاد بشارتي، حسين توشه، وحيد رهباني و چند بازيگر محلي از بازيگران اين فيلم هستند.
(برگ و باد) درباره قاچاق چوب است و عبدا... عبدي نسب  تصويربرداري آن را بر عهده دارد.
تاکنون رهباني و توشه در مقابل دوربين رفته اند و بشارتي نيز تا دو- سه روز آينده به انزلي سفر خواهد کرد تا جلوي دوربين قرار گيرد. بشارتي در اين فيلم نقش يکي از قاچاقچيان چوب را بازي خواهد کرد. بخش عمده تصويربرداري (برگ و باد) در جنگل هاي شمال کشور انجام خواهد شد.

(سايه شک) به زودي در دبي مقابل دوربين

فيلم تلويزيوني (سايه شک) در مرحله پيش توليد قرار دارد. فيلم تلويزيوني (سايه شک) به نويسندگي و کارگرداني مهتاب رضوي هم اکنون در مرحله پيش توليد قرار دارد و به زودي مقابل دوربين خواهد رفت. بيتا خردمندي، پندار اکبري، فرحناز منافي ظاهر، ماريه ترانچي و... بازيگران اصلي اين تله فيلم هستند و طي چند روز آينده چند بازيگر اصلي ديگر نيز به اين جمع اضافه خواهند شد. ضمن اين که گروه توليد به زودي براي انتخاب لوکيشن هاي اصلي به دبي خواهند رفت. (سايه شک) داستان زندگي زن و مرد جواني است که به دبي عزيمت کرده و در آنجا مقيم شده اند که با مشکلا ت زيادي روبه رو مي شوند. اين تله فيلم اولين ساخته بلند مهتاب رضوي پس از کارگرداني 3 فيلم کوتاه است.

(يه روز ابري، بدون باران) آماده پخش

تله فيلم (يه روز ابري، بدون باران) کاري از گروه فيلم و سريال شبکه دو سيماست که به کارگرداني مسعود کرامتي و تهيه کنندگي سيد عليرضا خاتمي براي پخش از اين شبکه آماده شده است. فيلمنامه اين فيلم  به قلم ندا نوبخت به رشته تحرير درآمده و روايتگر داستان زندگي پسر 8 ساله به نام جاويد است که به دليل مشکلا ت بسيار تصميم مي گيرد از خانه فرار کند، اما به طور اتفاقي با موجودي فضايي همراه مي شود که... مسعود کرامتي، محمد مهدي احدي، بهروز پيروزان، حميدرضا ميلا د، آريا خسروي، حنانه احدي، علي جاويد فر، حسين شکوهي، محمود شاه رفيعي و سيامک اديب در اين تله فيلم به ايفاي نقش پرداختند.

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان