تاریخ 1393/11/11 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
پروژه عمراني در دهه فجر در دامغان افتتاح مي شود

دامغان – خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

فرماندار شهرستان دامغان از افتتاح و بهره برداري 74 پروژه عمراني در ايام الله دهه مبارك فجر در اين شهرستان خبر داد و گفت: براي افتتاح اين تعداد پروژه 436 ميليارد ريال اعتبار از محل اعتبارات ملي و استاني هزينه شده است.

علي اصغر مجد در نشست خبري با خبرنگاران مطبوعات و خبرگزاري‌هاي شهرستان دامغان در محل فرمانداري اين شهرستان اظهار داشت: اجراي شبكه آبياري بتوني پايين دست سد شهيد شاهچراغي، افتتاح تقاطع غير همسطح اميريه، جايگاه CNG بلوار بسيج، پارك شهدا و ساختمان مركز رشد و فناوري از مهمترين پروژه‌هايي قابل افتتاح در دهه مبارك فجر خواهد بود.

وي از افتتاح و بهره برداري چندين پروژه عمراني از سوي بخش خصوصي در شهرستان دامغان خبر داد و افزود: افتتاح شركت آجر ماشين طلوع فجر دامغان با اعتباري بيش از 74 ميليارد ريال با اشتغالزايي 38 نفر و همچنين شركت فرازپنداران آريا موج در توليد باتري با اعتباري بيش از 23 ميليارد و اشتغالزايي 35 نفر از سوي بخش خصوصي در ايام الله دهه فجر به بهره برداري مي رسد.

نماينده دولت در شهرستان دامغان خاطر نشان ساخت: آماده سازي ساختمان ايستگاه راه آهن و يك باب مدرسه در شهرك مسكن مهر تا پايان سال جاري نيز به اتمام مي رسد.

مجد به پيشرفت‌هاي كارخانه فولاد كوير و متين خودرو نيز اشاره داشت و گفت: اين دو كارخانه با قوت تمام به فعاليت خود ادامه مي دهند و در آينده اي نه چندان دور باعث شكوفايي و رونق اقتصادي شهرستان دامغان خواهد بود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان