تاریخ 1393/11/11 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
امام جمعه سمنان:
برخورد قاطع با مفسدان اقتصادي ادامه بيابد

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه سمنان با اشاره به احکام قاطع اخير قوه قضاييه در برخورد با مفسدان گفت: بايد برخورد قاطع با مفسدان اقتصادي ادامه بيابد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)،منطقه سمنان، حجت الاسلام والمسلمين سيدمحمد شاهچراغي در خطبه هاي اين هفته نماز جمعه سمنان با اشاره به صدور احکام قاطع قوه قضاييه در برخورد با مفاسد اقتصادي، خواستار تداوم اين روند شد و اظهار کرد: به برکت اسلام، دست مفسدان اقتصادي در جمهوري اسلامي به سرعت رو مي شود چرا که جمهوري اسلامي، همچون آيينه صاف و زلال است و سياهي به آن راهي ندارد.

وي ادامه داد: در زمان طاغوت هر چه دزدي و فساد اقتصادي در کشور روي مي داد، خبري از آن در بين مردم نبود و برخوردي با آن صورت نمي گرفت. وي با اشاره به اينکه رو شدن دست مفسدان اقتصادي از امتيازات جمهوري اسلامي است،تصريح کرد: در زمان اميرالمومنين نيز فساد اقتصادي صورت مي گرفت اما در آن نيز دست مفسدان رو مي شد. شاهچراغي با اشاره به نامه رهبري انقلاب به جوانان غربي، افزود: متاسفانه رسانه هاي داخلي از موضوع نامه رهبري به جوانان غربي زود عبور کردند.نبايد از سخنان، پيام ها و آثار مقام معظم رهبري به سرعت عبور کرد. وي با تاکيد بر اينکه نامه رهبري جاي تجليل و تحليل بيشتري داشت، اضافه کرد: نامه نوشتن و دعوت افراد براي گرويدن به اسلام يکي از سنت هاي نيکوي پيامبر اکرم(ص) بود.

نماينده ولي فقيه در استان، پاسخ حزب ا... لبنان به تجاوزهاي اخير اسراييل را کوبنده خواند، گفت: جا دارد بخاطر اين پاسخ کوبنده و به موقع از حسن نصرا... رهبر شجاع حزب ا.... لبنان تشکر کنيم.

عضو خبرگان رهبري با بيان اينکه دبيرکل حزب ا.... لبنان با اين اقدام به وعده خود عمل کرد، اظهار کرد:اين پاسخ کوبنده به جنايتکاران صهيونيست ادامه خواهد داشت و اشغالگران چاره اي جز شکست ندارند. حجت الاسلام والمسلمين شاهچراغي،با اشاره به فرارسيدن دهه مبارک فجر،از اين دهه بعنوان ايام ا.... ياد کرد و گفت: تجليل از فجرآفرينان يکي از وظايف مهم همه ما در دهه مبارکه فجر است.

به گفته اين عضو خبرگان رهبري، امام راحل، شهدا، و امت مبارز فجرآفريناني هستند که در اين ايام بايد از آن تقدير و تجليل شود.

خطيب جمعه سمنان، با اشاره به وجود پرخير و برکت حضرت معصومه در شهر قم، يادآور شد: ايشان تنها امامزاده اي هستند که زيارت نامه اش از سوي يک معصوم نقل شده است و همين جايگاه بلند ايشان را مي رساند.وي همچنين وجود اين امامزاده بزرگوار را براي ايران اسلامي يک غنيمت بزرگ خواند و افزود: بايد از برکات اين بانوي بزرگوار به بهترين نحو بهره گرفت.


نسخه چاپي ارسال به دوستان