تاریخ 1393/11/11 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
برترين هاي جشنواره موسيقي استان سمنان معرفي شدند

سمنان - ايرنا - برترين هاي هفتمين جشنواره موسيقي استان سمنان پنجشنبه شب در آيين اختتاميه اين جشنواره در گرمسار معرفي و تجليل شدند.

در اين جشنواره 168 نفر در بخش هنرجويي و 267 نفر در بخش ويژه و گروه نوازي شرکت و برنامه اجرا کردند.

از اين تعداد 180 نفر خانم و 255 نفر از آقايان بودند که هيات داوران در پايان از ميان شرکت کنندگان بخش رقابتي نفرات برتر را انتخاب و معرفي کرد.

با راي هيات داوران در بخش سازهاي کوبه اي و در تنبک عليرضا ترحمي، فائزه رباني و مبينا همتيان و نيز مصطفي حسن آبادي، سيدعلي حسيني نژاد و سيدآرش خاتمي در گروه هاي سني ب و ج اول تا سوم شدند.در رقابتهاي دف نيز ساحل حسنيان، وحيد رحيميان و محمد شمسي خاني عنوانهاي اول تا سوم را کسب کردند.

همچنين در بخش موسيقي ايراني و در رشته سنتور مکتب استاد صبا محمدرضا رحمانيان عنوان دوم گروه ب را کسب کرد و دانيان قزوينيان در گروه سني ج برتر شد.

در رشته سنتور مکتب ريف نوازي نيز محمدرضا ترحمي در گروه سني ب دوم شد و در گروه سني ج ماندانا معمار در رتبه اول ايستاد.در رقابتهاي تار، سه تا و دو تار کرسروري اول شد، در ساز ني حسين عطاري دوم شد، در کمانچه سهيل فدايي و در آواز محمد علي احمديان دوم شدند.

در بخش پيانوي کلاسيک نيز حسين چنگيزيان در بخش جوانان و ماني چنگيزيان در بخش کودکان صاحب عنوان برتر شدند.

در قسمت گيتار کلاسيک پري ناز حيدري نژاد و در بخش ويلن کلاسيک محمدحسين زندي با راي هيات داوران اول شدند.

در رشته هايي که نفرات دوم معرفي شده اند هيات داوران نفرات اول را انتخاب نکرده است.

در آيين اختتاميه هفتمين جشنواره موسيقي استان سمنان مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي، جمعي از مسوولان شهرستان گرمسار و هنرمندان اين استان حضور داشتند و جوائز نفرات برتر به آنان اهداء شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان