تاریخ 1393/11/11 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
روي خط پيام - 3332379

احترام به فهم و شعور مخاطبان

تا وقتي که صدا و سيما به فهم و شعور مخاطبانش احترام نگذارد با عزت و سرافرازش هم ره به جايي نخواهد برد!

تقي پور احمدي


قطع درختان در باغات شهميرزاد

قطع درختان در باغات شهميرزاد بي‌رويه در حال انجام است و متأسفانه به دليل سودجويي بعضي از مالکين، بدون مجوز شهرداري اقدام به نابودي باغات مي‌کنند.

در يک باغ مالک آن بيش از 150 درخت مثمر از جمله بيدمشک، سيب، آلو، گيلاس و گوجه قرمز قطع کرد که با اطلاع خبرنگار صدا و سيماي شهميرزاد متأسفانه بعد از قطع درختان مأمورين شهرداري شهميرزاد با نصب بنر و جريمه نقدي مالک را محکوم کردند.

از شهرداري محترم شهميرزاد تقاضا دارم از قطع درختان باغات شهميرزاد جلوگيري نمايند چون با وضعيت خشکسالي و کمي‌بارندگي و کمي‌آب، نگهداري و کاشت درخت با مشکل جدي مواجه است.

شهروند شهميرزادي


جوابيه شرکت توزيع نيروي برق استان سمنان به ستون روي خط پيام

عطف به مطلب منتشره در صفحه 3 روزنامه پيام استان مورخ 25/10/93 در قسمت روي خط پيام مطرح شده از سوي تعدادي از مغازه داران گرانقدر در خصوص «ترميم مسير حفاري شبکه توزيع برق محدوده ميدان سعدي سمنان» پاسخ ذيل جهت ايضاح مطلب و تنوير افکار عمومي‌ ارائه مي‌گردد.

حفاري حد فاصل پست زميني بانک صادرات ميدان سعدي تا بانک سرمايه به منظور تقويت شبکه توزيع برق مشترکان اين محدوده به اجرا درآمده و به دليل عبور لوله‌هاي گاز، آب و کابل مخابراتي در مسير حفاري، عمليات اجرايي پروژه با دقت کامل به جهت جلوگيري از اعمال خسارت به انجام رسيده و قسمت حفاري شده نيز مرمت گرديده و از صبر و اهتمام مشترکين گرامي‌مسير مورد اشاره در طول مدت اجراي پروژه تشکر به عمل مي‌آيد.

ابوالفضل همتي
مسئول رسيدگي به شکايات شرکت توزيع نيروي برق استان سمنان


نسخه چاپي ارسال به دوستان