تاریخ 1393/11/11 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
مدير كل حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس استان سمنان:
زنان در دوران دفاع مقدس،طلايه داران مقاومت و دفاع از كشور بودند

سرويس خبر

سرهنگ فريدون پهلواني گفت:زنان در دوران دفاع مقدس،طلايه داران مقاومت و دفاع از كشور بودند.

به گزارش معاونت روابط عمومي و تبليغات اداره كل حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس استان سمنان، سرهنگ فريدون پهلواني گفت: عرصه‌هاي نستوه و بي بديل انقلاب اسلامي و دفاع مقدس همواره مشحون از حضور و نقش آفريني زناني بوده است كه با حماسه آفريني خود مجد و عظمت زنان مسلمان ايران را به جهانيان نماياندند و با فداكاري و پشتيباني همه جانبه.... و جهاد گونه خود برگ زرين ديگري بر دفتر افتخارات خود افزودند.

مدير كل حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس استان سمنان افزود: در راستاي ثبت و نشر اين جهادها و حماسه‌ها سازمان نشر آثار و ارزش‌هاي مشاركت زنان در دفاع مقدس، با هدف بهره برداري و ظرفيت سازي از آثار و ارزش‌هاي نقش آفريني و مشاركت زنان در دفاع مقدس و احياي مفاخر ماندگار انقلاب و دفاع مقدس تشكيل شده تا زمينه‌هاي حضور و جهاد زنان حماسه ساز را در همه عرصه‌هاي فردي، خانوادگي و اجتماعي به تبلوري دوباره بنشاند.

سرهنگ پهلواني در خصوص ماموريت‌هاي اين سازمان اظهار داشت: ثبت و حفظ حماسه‌هاي جاودانه حضور و مشاركت زنان و خانواده‌هاي معظم ايثارگر در عرصه‌هاي مختلف سياسي، فرهنگي، اجتماعي، اقتصادي، دفاعي، ارتقاء منزلت و جايگاه معنوي زنان در جامعه، ترويج فرهنگ ايثار و شهادت، مقاومت و جهاد در ابعاد ملي، منطقه اي و جهاني از ماموريت‌ها و اهداف اين سازمان ارزشي دانست.

مدير كل حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس استان سمنان از تشكيل اين سازمان در استان سمنان خبر داد و اضافه كرد: در راستاي اين اهداف و ماموريت‌ها برنامه‌هاي مختلفي در حوزه بانوان برگزار شده كه برگزاري نشست‌هاي تخصصي،همايش،برگزاري نمايشگاه‌هاي تخصصي زن در دفاع مقدس،پرده برداري از المان زن و مقاومت، مراسم تجليل از مادران و همسران شهدا و برگزاري مسابقات كتابخواني ويژه بانوان از مهمترين اين برنامه‌هاست.


نسخه چاپي ارسال به دوستان