تاریخ 1393/11/11 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
استاندار سمنان خواستار شد
ايجاد دبيرخانه دائمي‌همايش ملي ميقات الرضا (ع) در سمنان

سرويس خبر:

استاندار سمنان خواستار ايجاد دبيرخانه دائمي‌همايش ملي ميقات الرضا (ع) در سمنان براي ميزباني هر چه بهتر از زائران رضوي شد.

به گزارش روابط عمومي‌و اطلاع رساني اداره کل اوقاف و امور خيريه استان سمنان، محمد وکيلي اظهار کرد: با تقويت ايستگاه‌هاي خدماتي و رفاهي در راستاي ارائه خدمات مطلوب بايد به اين جايگاه خدمت‌گزاري و ارزش آن نيز افزوده شود.

وکيلي خاطرنشان کرد: بايد از برگزاري همايش ملي ميقات الرضا (ع) به عنوان يک فرصت استفاده شود و در راه خدمت‌گزاري به زائران حرم رضوي گام برداريم.

وي با بيان اينکه دبيرخانه دائمي‌همايش ملي ميقات الرضا (ع) در استان سمنان بايد ايجاد شود، افزود: با توجه به اينکه 6 استان کشور در مسير عبور زائران حرم رضوي قرار دارند، بايد تلاش شود امکانات خدماتي و رفاهي در اين استان‌ها تقويت شود.

استاندار سمنان به حضور باشکوه ملت‌هاي مسلمان و عاشقان حسين بن علي (ع) در اربعين امسال در کشور عراق پرداخت و اظهار داشت: اربعين حسيني امسال از يک حماسه سياسي، فرهنگي و اجتماعي برخوردار بود به طوري که معادلات منطقه را بر هم زد و بايد همين رويه را در زيارت امام هشتم (ع) نيز شاهد باشيم.

وکيلي با تاکيد بر اينکه براي انجام کارهاي فرهنگي بايد هزينه پرداخت کرد، گفت: دولت يازدهم نيز در اين راستا و براي تقويت کارهاي فرهنگي عنايت و توجه ويژه داشته و دارد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان