تاریخ 1393/11/11 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
پروژه عمراني دانشگاه علوم پزشکي در دهه فجر افتتاح مي‌شود

سرويس خبر

هيئت رئيسه دانشگاه علوم پزشکي استان سمنان و مسئولين بسيج جامعه پزشکي، در آستانه ايام الله دهه فجر به ديدار آيت الله شاهچراغي نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه سمنان رفتند.

به گزارش روابط عمومي‌دانشگاه علوم پزشکي استان سمنان؛ دکتر مهدي شادنوش رئيس دانشگاه علوم پزشکي استان سمنان هدف از ديدار با نماينده ولي فقيه و امام جمعه سمنان را ارائه گزارش وضعيت سلامت استان، اقدامات صورت گرفته در دانشگاه علوم پزشکي استان سمنان و اجراي طرح تحول نظام سلامت عنوان کرد و افزود: مجموعه دانشگاه علوم پزشکي استان سمنان از هيچ کوششي در ارتقاي کمي‌و کيفي سطح سلامت استان سمنان کوتاهي نمي‌کنند.

رئيس دانشگاه گفت: دانشگاه علوم پزشکي استان سمنان در اجراي طرح تحول نظام سلامت در سطح کشور موفقيت‌هاي بسيار خوبي را کسب کرده، ازجمله اين دانشگاه در رديف سه دانشگاه برتر دانشگاههاي علوم پزشکي سراسر کشور، بيمارستان ولايت دامغان به عنوان بيمارستان برتر و در مديريت نقدينگي مقام اول کشوري را به دست آورده است.

دکتر شادنوش، تصريح کرد: با عنايت خداوند متعال، کوشش مسئولين دانشگاه و با همت خيرين سلامت در راستاي ساخت و تکميل پروژه‌هاي عمراني در حوزه سلامت با صرف هزينه اي بالغ بر ده ميليارد تومان، 13 پروژه عمراني اين دانشگاه در ايام الله دهه فجر افتتاح مي‌گردد.

در ادامه دکتر شادنوش رئيس دانشگاه در خصوص فعاليت‌هاي بسيج جامعه پزشکي استان سمنان، گفت: سازمان بسيج جامعه پزشکي، يکي از فعال ترين سازمانهاي بسيجي جامعه پزشکي کشور است که خدمات با کيفيت سلامت به مردم محروم استان سمنان ارائه نموده است.

آيت الله شاهچراغي نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه سمنان از اقدامات انجام شده در راستاي اجراي موفقيت آميز برنامه تحول نظام سلامت و عملکرد با کيفيت بهداشت و درمان استان تقدير و تشکر نمود.

همچنين آيت الله شاهچراغي با بيان توصيه‌هاي اخلاقي، کار و تلاش در عرصه بهداشت و درمان و خدمت صادقانه به مردم را ارزشمند خواند.

نماينده ولي فقيه در استان، ضمن قدرداني از پزشکان خدوم فعال در استان سمنان، ابراز اميدواري کرد: ان شاءالله روز به روز به کيفيت ارائه خدمات حوزه سلامت افزوده شود و براي توفيق هرچه بيشتر همه دست اندرکاران اين حوزه آرزوي سلامت و توفيقات هر چه بيشتر نمود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان