تاریخ 1393/10/24 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
اخبار کوتاه ورزشي

برگزاري جلسه ستاد دهه فجر در شهرستان سمنان

سرويس ورزشي:

جلسه ستاد برنامه ريزي دهه فجر در اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان برگزار شد.به گزارش روابط عمومي اداره ورزش و جوانان استان سمنان، جلسه ستاد برنامه ريزي دهه فجر شهرستان سمنان در محل سالن جلسات شهرستان سمنان با حضور رؤساي هيئت هاي ورزشي شهرستان و دستگاههاي عضو ستاد برگزارشد و در خصوص دهه فجر برنامه ريزي هاي لازم انجام شد. که بخشي از برنامه هاي اجرايي در ايام دهه فجر به شرح ذيل مي باشد:

اهداء خون توسط اهالي ورزش
غبار روبي گلزار شهداء
ديدار با خانواده هاي شهداء ورزشکار
همايش کوير نوردي
مسابقات مختلف ورزشي


کره‌جنوبي يک - کويت صفر

تيم ملي کويت با شکست يک بر صفر برابر کره جنوبي در آستانه حذف از جام‌ ملت‌ها قرار گرفت. به گزارش ايسنا، ديدار تيم‌هاي کره جنوبي و کويت از دور دوم گروه A رقابت‌هاي جام ملت‌هاي آسيا با برتري يک بر صفر کره‌اي‌ها به پايان رسيد. کويتي‌ها با اين شکست به احتمالا فراوان از گردونه رقابت‌هاي جام ملت‌هاي استراليا حذف خواهند شد. کره‌جنوبي هم صعود خود را تا حد زيادي از اين گروه قطعي کرد.


4 گل تماشايي استراليا مقابل عمان

تيم ملي فوتبال استراليا با کسب برد قاطع مقابل عمان مجوز صعود گرفت و باعث راهيابي کره‌جنوبي به دور يک چهارم نهايي نيز شد.

به گزارش فارس، تيم‌هاي استراليا و عمان در ورزشگاه سيدني به قضاوت ريجو ساتو ژاپني مصاف خود را آغاز کردند. در اين پيکار که از گروه يک انجام گرفت، استراليا توانست 4 بر صفر برنده شود.

کانگوروها که به عنوان ميزبان جام در ديدار افتتاحيه 4 بر يک کويت را درهم کوبيدند، در اين مصاف برد پرگل ديگري کسب کردند که خود را به عنوان جدي‌ و بزرگترين مدعي کسب مقام قهرماني معرفي کنند. با اين نتيجه آنها 6 امتيازي شده و ضمن آنکه مجوز صعود به دور بعد را گرفتند، باعث شدند کره‌جنوبي نيز به دليل کسب 6 امتياز از 2 بازي با ميانگين گل زده کمتر، نيز دومين تيم صعود کرده به مرحله بعد باشد. در اين پيکار که با حمايت هواداران تيم ميزبان همراه بود، مت مکي‌27، رابي کروس 30 ، ميليگان 45+2 (پنالتي) و جيريچ 69 با گل‌هاي خود جشن پيروزي گرفتند. با انجام اين مسابقه عمان و کويت، بدون امتياز مانده و از صعود به مرحله بعد بازماندند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان