تاریخ 1393/09/19 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
اخبار کوتاه ورزشي

گراميان، صالحيان و مهدويان در گرگان

سرويس ورزشي:

از سري مسابقات هفته نهم دور رفت ليگ باشگاههاي برتر کشور در روز دوشنبه 17 آذر تيمهاي شهرداري گرگان و هفت الماس قزوين در سالن امام خميني شهر گرگان به مصاف رفتند.نظارت اين ديدار بعهده حميد گراميان و قضاوت آن بعهده محمدرضا صالحيان بود و حامد مهدويان نيز از گرمسار منشي اين مسابقه بود.


مسابقات بسکتبال پسران دانشگاه آزاد اسلامي استان در سمنان برگزار ميشود

سرويس ورزشي:

مسابقات بسکتبال پسران دانشگاه آزاد اسلامي استان با حضور 6 تيم دانشگاههاي آزاد شهرهاي گرمسار,سمنان,مهديشهر,دامغان,شاهرود و شهميرزاد از روز چهارشنبه 26 لغايت جمعه 28 آذر ماه در سالن بسکتبال دانشگاه آزاد اسلامي واحد سمنان بصورت دوره اي برگزار ميگردد.در اين دوره از مسابقات حميد گراميان بعنوان سرپرست فني عهده دار برگزاري مسابقات خواهد بود.


آغاز مسابقات فوتسال اميد استان

سرويس ورزشي:

مسابقات فوتسال اميد استان از روز چهار شنبه آغاز شد. در اين بازيها 8تيم حضور دارند که در دو گروه 4تيمي به صورت يکدوره اي با هم رقابت خواهند کرد در هفته اول تيمهاي پيمان شاهرود ،شهرداري ارادان ،مقاومت سمنان و وحدت کوهان ميامي بر حريفان خود پيروز شدند.

نتايج هفته اول:
- پيمان شاهرود 4 - آراد شاهرود صفر
- شهرداري آرادان 3 - پارت صفخه گرمسار صفر
- مقاومت سمنان 1 - آبفاي سمنا ن صفر
- وحدت کوهان ميامي 8- نصر اميريه دامغان 1


اعتراض برخي از دست اندرکاران فوتسال گرمسار به کميته مسابقات هيات فوتبال استان

سرويس ورزشي:

در دو ،سه روز گذشته برخي از دست اندرکاران تيم فوتسال اميد شهرستان گرمسار با تماس هاي مکرر خود از نحوه بررسي کميته مسابقات هيات فوتبال استان در نحوه صدور کارت هاي بازيکنان تيم فوتسال اميد آرادان اعتراض داشتند و بيان مي کردند که برخي از بازيکنان به جاي ارايه اصل شناسنامه با فتوکپي جعلي و گواهي اشتغال به تحصيل چند سال پيش موفق به کسب کارت بازي شده اند و حتي عنوان کردند که نام برخي از آنها اصلا در ثبت احوال وجود ندارد و...! البته اين صحبت اين عزيزان بوده است لذا از کميته مسابقات هيات فوتبال درخواست بررسي مجدد را داشتند ! البته کميته مسابقات هيات فوتبال استان هم براي صدور کارت ها دلايل خاص خود را دارد که قطعا با دليل و مدارک به اثبات آن خواهد پرداخت.


محمد دوست در مشهد قضاوت کرد

سرويس ورزشي:

در هفته نهم دور رفت مسابقات ليگ بسکتبال باشگاههاي برتر کشور تيم اول جدول يعني دانشگاه آزاد تهران در روز دوشنبه 17 آذر در مشهد به مصاف تيم ششم جدول يعني ثامن مشهد رفت که محمد دوست داور بين المللي استان اين مسابقه را قضاوت نمود.


برگزاري مسابقه دارت به مناسبت بزرگداشت هفته ي بسيج در اداره كل استاندارد استان سمنان

سرويس ورزشي:

به گزارش روابط عمومي اداره كل استاندارد استان سمنان به مناسبت بزرگداشت هفته ي دفاع مقدس، مسابقات دارت بانوان و آقايان با همت واحد فرهنگي، ورزشي اداره كل استاندارد استان سمنان در روز پنج شنبه، مورخ06/09/93 در اين اداره كل برگزار شد.

در اين مسابقه ورزشي 29 تن از كاركنان بسيجي اين اداره كل شركت داشتند كه در پايان به سه نفر از برگزيدگان در بخش بانوان و سه نفر از برگزيدگان در بخش آقايان كه بالاترين امتيازات را كسب كردند جوايزي به رسم يادبود اعطا گرديد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان