تاریخ 1393/09/19 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
مديرکل بهزيستي در مرکز آموزش علمي کاربردي بهزيستي استان:
خروجي دانشگاه ها بايد خدمت به مردم باشد

سرويس خبر:
سرپرست مرکز آموزش علمي کاربردي بهزيستي و تامين اجتماعي استان با تاکيد بر نقش دانشجويان افزود: جامعه تنها درصورتي به پيشرفت خواهد رسيد که دانشجويان جايگاه اصلي خود را پيدا کنند.
به گزارش روابط عمومي اداره کل بهزيستي، عليرضا ايزدپور با اشاره به جنگ نرم و آسيبهاي فضاي مجازي خاطرنشان کرد: نقش دانشجويان آشنايي با اين مخاطرات و آموزش به ديگران در پيشگيري از آسيبهاي اين چنيني است.
وي فرمايشات مقام معظم رهبري را فصل الخطاب دانشجويان قرار داد و افزود: درس خواندن، تذهيب نفس و ورزش بايد جزو اولويت هاي دانشجويان باشد.
همچنين; حجت الاسلام پهلوان در مراسم روز دانشجو گفت: فارغ التحصيلان دانشگاه بهزيستي بايد دغدغه خدمت به نيازمندان را داشته باشند.
وي اسلام را دين مسامحه و مذاکره دانست و گفت: دانشجويان فرهيخته جامعه بايد در خصوص مسائل سياسي روز مانند داعش اطلاعات کافي داشته باشند و بدانند که مقابله با ظلم و بيداد با ابزار دانش هم ممکن است.
مديرکل بهزيستي، درپايان ضمن تاکيد بر اين نکته که دانشگاه نبايد تحت تاثير احزاب سياسي قرار بگيرد افزود: حرف اصلي دانشگاه هاي علمي کاربردي بايد آباداني ايران باشد و فارغ التحصيلان دانشگاه بهزيستي، طبق آموخته هاي خود بايد با احساس مسئوليت بيشتري به کمک جامعه هدف تحت پوشش بشتابند و از نيازمندان دستگيري نمايند.
شايان ذکر است; رييس بهزيستي مهديشهر و 85 نفر از دانشجويان در اين مراسم حضور داشتند.

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان