تاریخ 1393/09/19 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
ورود آيت الله نوري همداني به استان سمنان
آيت ا... نوري همداني: مردم استان سمنان دلبستگي خود به اسلام و انقلاب را نشان داده اند

سمنان - ايرنا - آيت الله ' حسين نوري همداني'  از مراجع تقليد شامگاه سه شنبه با هدف ديدار با مردم و مسوولان وارد سمنان شد.
آيت الله نوري همداني در بدو ورود به سمنان در يادمان شهداي گمنام سمنان مورد استقبال نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه سمنان، استاندار و جمعي از روحانيون، مسوولان استان و مردم ولايت مدار سمنان قرار گرفت.
ايشان پس از ورود با حضور بر مزار شهداي گمنام و قرائت فاتحه ياد و خاطره شهداي گرانقدر انقلاب اسلامي و دفاع مقدس را گرامي داشت.
آيت الله نوري همداني سپس در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به ديدار خود با اقشار مردم در سفر چهار روزه خود به استان سمنان، تاکيد کرد: هر قدر بيشتر با هم مرتبط باشيم براي حمايت از نظام ولايي که در کشور ايران با اقتدار و عزت حاکم است بهتر خواهد بود.
وي مردم استان سمنان را متدين، متعهد و انقلابي توصيف کرد و ادامه داد: استان سمنان سرزميني عالم خيز با مردمي هميشه در صحنه است.
نوري همداني ابراز اميدواري کرد: سفرم به استان سمنان آثار و برکات معنوي به همراه داشته باشد.
آيت الله نوري همداني در مدت چهار روز اقامت در استان سمنان ضمن ديدار با علما و روحانيون، مديران کل، نيروهاي نظامي و انتظامي و قشرهاي مردم، در همايش مهدويت و انتظار نيز شرکت مي کند.
اين مرجع تقليد قرار است در روزهاي پنجشنبه و جمعه اين هفته با عزيمت به شهرستانهاي دامغان، شاهرود و گرمسار با مردم اين مناطق نيز ديدار نمايند.

آيت ا... نوري همداني:
 مردم استان سمنان دلبستگي خود به اسلام و انقلاب را نشان داده اند  

«آيت الله نوري همداني، از مراجع عظام تقليد، با اشاره به رشادت هاي فرزندان استان سمنان در سال هاي دفاع مقدس و تقديم شهداي بسياري، فرمودند: مردم استان سمنان، دلبستگي خود به اسلام و انقلاب را نشان داده اند.
به گزارش ايسنا، منطقه سمنان، آيت الله حسين نوري همداني در جمع خبرنگاران سمناني از اين استان بعنوان دياري شهيدپرور ياد کرد و افزودند: مردم اين استان با تقديم هزاران شهيد ارادت خود به اسلام عزيز را نشان داده اند.
 اين مرجع تقليد، با اذعان به اينکه مردم اين استان همواره در ميدان هستند، اظهار کردند: مردم استان سمنان از سابقه درخشاني در انقلابي اسلامي برخوردار هسند و در همه صحنه هاي پس از انقلاب شاهد حضور اين مردم مومن و ولايت مدار بوده ايم.
 نوري همداني همچنين از اين استان بعنوان ديار مردم مومن ياد کرد و اضافه کرد: استان سمنان ديار عالم خيزي است.
وي با اشاره به سفر استاني خود به اين استان، تصريح کردند: اين سفر به دعوت نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه سمنان انجام و در طول آن برنامه هاي فشرده اي پيش بيني شده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان