تاریخ 1393/09/15 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
به مناسبت روز جهاني معلولان صورت گرفت:
برگزاري مانور ايمني در برابر زلزله در موسسه خادم الحسنين مهديشهر

شاهرود- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان
سيد محمد رضا هاشمي، معاون استاندار و فرماندار شهرستان شاهرود در جلسه هيئت رييسه دانشگاه با مقام عالي دولت در شهرستان و امام جمعه شاهرود ضمن تاکيد بر بحث پژوهش در دانشگاه به خصوص در حوزه هاي مورد نياز شهرستان همانند کشاورزي، گردشگري و صنعت و معدن، به ارتباط مستمر با دانشگاه اشاره کرد و گفت: پايان نامه هاي دانشجويان مي توان در راستاي نياز شهرستان تعريف و هدايت شود. معاون استاندار و فرماندار ويژه شاهرود از برگزاري جلسه اي با حضور مديران شهرستان و بررسي و حل مشکلات دانشگاه در آينده اي نزديک خبرداد.
حجت الاسلام و المسلمين ترابي امام جمعه شاهرود نيز با تاکيد بر اخذ رشته هاي پرکاربرد و ادامه مسير پيشرفت دانشگاه و ارتباط موثر با وزارت علوم، براي مجموعه دانشگاه آرزوي موفقيت کرد.
دکتر فاتح نيز در اين جلسه به پرهيز از هر گونه تنش در محيط دانشگاه به عنوان يکي از سياست هاي دانشگاه اشاره کرد و با يادآوري برگزاري مراسم مختلفي همچون دفن شهداي گمنام، مراسم محرم، روز معلم، نشست با اعضاي هيات علمي، کارمندان و دانشجويان و نشست با بازنشستگان، توجه به منزلت افراد و مسايل انساني را رکن اصلي و رمز موفقيت دانست.
پس از پايان جلسه، رييس دانشگاه شاهرود، فرماندار ويژه شاهرود و مدير روابط عمومي و امور بين الملل دانشگاه از پروژه هاي پرديس فناوري بازديد کردند.

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان