تاریخ 1393/09/15 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
سرپرست بنياد شهيد شهرستان مهديشهر خبر داد
پيشرفت فيزيکي 80 درصدي عمليات اجرايي گلزار شهداي مهديشهر

مهديشهر- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان
يدالله سلطانيان در ديدار با امام جمعه مهديشهر، ضمن بيان گزارشي از عملکرد بنياد شهيد و امور ايثارگران مهديشهر در خصوص گلزار شهداي مهديشهر اظهار داشت: عمليات اجرايي اين طرح، 80 درصد پيشرفت فيزيکي داشته و  20 درصد از آن باقي مانده است.
مدير بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان مهديشهر افزود: اين طرح تنها با همت و همکاري و همدلي مسئولان و مردم تکميل خواهد شد.
امام جمعه مهديشهر نيز در ديدار با مدير سابق و جديد و کارکنان بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان مهديشهر گفت: هر چه سريع تر پروژه گلزار شهداي مهديشهر بايد تکميل شود.
حجت الاسلام والمسلمين محمد باراني ضمن تشکر از خدمات و زحمات عباس علي آراسته مدير قبلي بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان مهديشهر گفت: تنها اداره اي که کار کردن در آن نشاط و شادابي خاصي به همراه دارد، بنياد شهيد و امور ايثارگران است.
وي با بيان اينکه شهدا ناظر بر اعمال و رفتار و کارهاي ما هستند، گفت: خانواده هاي شهدا و ايثارگران چشم و چراغ همه ما هستند.
امام جمعه مهديشهر تصريح کرد: بايد تلاش کنيم تا رضايت قلبي خانواده هاي شهدا و ايثارگران نسبت به عملکرد و خدمات ما حاصل شود.
باراني با تقدير از پيشرفت روند اجرايي گلزار شهداي شهرستان مهديشهر اظهار داشت: با توجه به فرا رسيدن فصل سرما، عمليات اجرايي گلزار شهداي مهديشهر بايد تکميل شود تا موجبات رضايت امام زمان (عج) و خانواده هاي شهدا فراهم آيد.

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان