تاریخ 1393/09/15 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
اولين جزئيات از جديدترين اثر خالق آلبوم «امپراطور»;
سومين آلبوم «مهدي يراحي» در فصل زمستان روانه بازار خواهد شد

زمستان 93 به عنوان موعد انتشار سومين آلبوم رسمي «مهدي يراحي» در نظر گرفته شده است. آلبوم جديد يراحي در حال حاضر روزهاي پاياني توليد را سپري مي کند و اولين جزئيات از آن براي اولين بار است که اعلام مي شود. اين آلبوم شامل حدود 12 قطعه خواهد بود و «هومن نامداري» وظيفه تنظيم عمده قطعات را بر عهده دارد. خواننده پرطرفدارترين تيتراژهاي برنامه «ماه عسل» در بخش تنظيم با «آرون حسيني»، «معين راهبر» و «سعيد زماني» هم همکاري داشته است. احتمال اضافه شدن نام يکي از مطرح ترين تنظيم کننده هاي پاپ به اين ليست هم وجود دارد. در اين آلبوم در کنار ساخته هاي يراحي، شنونده ملودي هاي «رستاک حلاج» و «اميرعلي بهادري» هم خواهيم بود.
جنجالي ترين بخش آثار مهدي يراحي که هميشه هم حرف هاي زيادي براي گفتن دارد، ترانه است. با توجه به اينکه هنوز چيدمان قطعات آلبوم نهايي نشده است، اسامي ترانه سراها هم قطعي نيست. با اين وجود خالقان کلام آلبوم جديد او ترکيبي از ترانه سراهاي دو آلبوم قبلي يراحي و احتمالا چهره هاي جديد است.
آخرين حضور اين خواننده در بازار موسيقي پاپ به پاييز 92 و آلبوم «امپراطور» باز مي گردد. آلبومي که با نظر مثبت اغلب منتقدان و مخاطبان موسيقي همراه بود و موفق به کسب تنديس طلايي بهترين آلبوم موسيقي پاپ از ديدگاه کارشناسان در دومين جشن سالانه «موسيقي ما» شد. يراحي از سوي ديگر اين روزها مشغول مذاکره با چند شرکت مطرح برگزارکننده کنسرت هاي موسيقي است و به زودي تور اجراهاي زنده خود را هم آغاز خواهد کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان